BARCELONA DESIGN WEEK 2015

W tym roku zwiedzający „Barcelona Design Week 2015” mogli zapoznać się z wybranymi bateriami kranowymi i akcesoriami firmy Tres Grifería. Słynne studio architektoniczne i dekoracji wnętrz YLAB Arquitectos Barcelona wybrało różne artykuły spośród kolekcji tej marki jako doskonałe dopełnienie swoich aranżacji.

Zobacz więcej

Nowe Katalogi 2015

Mając na uwadze oczekiwania swoich klientów TRES przedstawia nowe, niezwykle starannie opracowane katalogi zawierające szeroki asortyment wybranych produktów wyposażenia domu, który stanowi aktualizację i rozszerzenie istniejącej oferty TRES na rynku baterii.Zobacz więcej

Nasze produkty w mediach

TRES stale poszukuje nowych sposobów, by lepiej docierać do konsumentów - dlatego rozpoczęliśmy nową kampanię informacyjną. Obecnie nasze produkty są z powodzeniem reklamowane w krajowych i zagranicznych czasopismach i magazynach branżowych. A od teraz można będzie nas również znaleźć w mediach o bardziej ogólnej tematyce.

Zobacz więcej

Slim-Tres

O kształcie zainspirowanym przyszłością, prostych i cienkich liniach, które podkreślają jej smukłość, uwydatniają jej własny styl oraz z chromowym wykończeniem podkreślającym jej nieskazitelne formy. To bateria z osobowością.

Loft-Tres

Osoby o wyrafinowanym guście estetycznym, poszukujące współczesnych i doskonałej jakości produktów z całą pewnością docenią walory tej niezwykłej kolekcji. Prawdziwy luksus dla zmysłów zmieni łazienkę w oazę upragnionego spokoju.

Max-Tres

Dbałość o estetykę w połączeniu z technologią opracowaną w celu stworzenia tej kolekcji sprawia, że zalicza się ona do najbardziej eleganckich, funkcjonalnych i doskonałych wręcz serii zapewniających Twojej łazience jakość, prostotę i nowoczesny wygląd.

Cuadro-Tres

Seria wyróżniająca się funkcjonalnością, charakterem i koncepcją piękna. Proste, czyste linie w swobodnym, alternatywnym stylu nadają aranżacji dekoracyjne akcenty.

Loft Colors

Seria LOFT colors oferuje różne elementy łazienkowe i kuchenne w szerokiej gamie kolorów, co oznacza nieograniczone możliwości wzornictwa dla dekoratorów i projektantów wnętrz.

Cuadro Exclusive

Kolekcja przeznaczona dla osób takich jak Ty, szukających oryginalnych rozwiązań bez rezygnacji z elegancji i komfortu. Czysta sztuka użytkowa w połączeniu ze szczytowymi osiągnięciami wzornictwa przeznaczona do dekorowania najbardziej awangardowych przestrzeni i nadająca Twojej łazience wyrazisty styl.

Baterie termostatyczne

Najbardziej zaawansowaną technologia w służbie Twojego komfortu. Szybko reagująca głowica termostatyczna, której system zapobiegania oparzeniom w połączeniu z funkcjonalnością gwarantuje zaspokojenie wszelkich potrzeb w zakresie natrysków.

Baterie termostatyczne podtynkowe

Wszystkie zalety baterii termostatycznej w połączeniu z powiększoną przestrzenią oraz naturalną, funkcjonalną estetyką. Technologicznie zaawansowany produkt, łatwy w montażu, o minimalnej głębokości instalacji, a do tego cechujący się brakiem punktów korozji.

Baterie termostatyczne z drążkiem

Kompletna, doskonała łazienka. Bateria termostatyczna o jakości zapewniającej niezbędny komfort do pełnego korzystania z dobrodziejstw wody. Bogaty wybór wzorów pasujących do łazienek w każdym stylu.

Zestawy termostatyczne

Termostaty stanowią kluczowy element baterii kranowych. Nasze zestawy to kompleksowe połączenie komfortu, bezpieczeństwa i oszczędnego użycia.

Zestawy podtynkowe

Ponieważ jakość i technologia stanowią nierozerwalne cechy produktów firmy TRES, innowacyjna gama podtynkowych baterii termostatycznych łączy w sobie relaksujące doznania płynące z głowic natryskowych i natrysków ręcznych, z najnowszymi trendami w zakresie współczesnych aranżacji łazienkowych.

Głowice natryskowe

Głowice natryskowe o kształtach, rozmiarach i wykończeniach, jakich tylko zapragniemy. Osadzone w suficie, zamocowane na ścianie, z funkcją chromoterapii, efektem masażu, wylewką kaskadową, efektem deszczu itp., a to wszystko w celu zapewnienia Ci relaksu. W TRES udało nam się sprawić, by stały się one samodzielnym elementem dekoracyjnym, cechującym się ekskluzywną estetyką i najwyższą jakością.

Zestawy i drążki

Przesuwny drążek zamontowany w Twojej łazience umożliwi Ci kąpiel pod prysznicem bez konieczności brania natrysku do ręki. Bogaty wybór funkcjonalnych, estetycznych modeli zawierających ujęcie wody celem ułatwienia instalacji.

Natryski

Zapewniamy Ci szeroki wachlarz rozwiązań, począwszy od najbardziej wyszukanych produktów, poprzez wielofunkcyjne natryski wyprodukowane z materiałów odpornych na osady wapienne, zapewniających oszczędne zużycie wody bez utraty satysfakcji płynącej z komfortu, a skończywszy na najprostszych natryskach ręcznych przeznaczonych dla użytkowników poszukujących najbardziej podstawowych artykułów.

Węże

Węże w różnych rozmiarach i o różnych wykończeniach doskonale pasujące do Twojej łazienki - począwszy od praktycznych węży z satynowym wykończeniem, poprzez węże w kolorze chromu o podwójnym splocie i węże wysuwane, aż po klasyczne węże w kolorze brązu lub miedzi.

Statywy

Elementy niezbędne w Twojej łazience, cechujące się nieskończoną ilością wzorów i zróżnicowanym wykończeniem. Nastawne, stałe, z ujęciem wody w ścianie itp.

Baterie jednouchwytowe kuchenne

Ze względu na ich praktyczność, są to najczęściej instalowane baterie kranowe. Wyposażone są one w tylko jeden uchwyt czy pokrętło do sterowania wszystkimi funkcjami. Wystarczy prosty ruch uchwytu, aby wyregulować temperaturę i strumień wody.

Bateria kuchenna z wyciąganą słuchawką

Wzbogać swoją kuchnię o dodatkową funkcjonalność i duży zakres roboczy dzięki zastosowaniu baterii jednouchwytowej z wyciąganą słuchawką prysznicową. W zależności od modelu, strumień wylewki może zostać łatwo dopasowany do pożądanej czynności przez naciśnięcie przycisku.

Uzdatnianie wody

Woda filtrowana niezawierająca chloru prosto z kranu w kuchni. To najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie umożliwiające korzystanie z niechlorowanej wody w domu bez konieczności kupowania i dźwigania butli z wodą.

Baterie kuchenne z opcją zginania i obracania

Te modele wyposażone są w wylewkę, którą można obracać i zginać o 180 stopni. Idealne, gdy bateria ma zostać zainstalowana w pobliżu okna.

Elektroniczne baterie kranowe

Elektroniczne baterie kranowe używane są tam, gdzie cenione są praktyczność i prostota ruchu, przy zachowaniu – a nawet podkreśleniu – nowoczesnych i funkcjonalnych kształtów baterii kranowych.

Katalogi

Poznaj nasze katalogi, ulotki , dowiedz się o nowościach firmy Tres - znajdź potrzebne informacje produktowe. Oglądaj i pobieraj pliki PDF.

Filmy

Oglądaj materiał wideo, dzięki któremu poznasz nasze najnowsze rozwiązania, dowiesz się więcej na temat instalacji i użytkowania produktów. Zobacz jakie opatentowane rozwiązania proponuje firma Tres.