Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

MODELE BATERIE

Baterie Elektroniczne

Bateria elektroniczna charakteryzuje się łatwością obsługi, mniejszym zużyciem wody i brakiem kontaktu fizycznego, zachowując czystszą przestrzeń i zapobiegając przenoszeniu się zarazków. Baterię uruchamiamy i wyłączamy czujnikiem, co pozwala zużywać jedynie tyle wody, ile jest konieczne.

Baterie czasowe

Bateria czasowa jest idealnym rozwiązaniem do kontrolowania zużycia wody w miejscach publicznych, które wymagają zróżnicowania. Łatwe w użyciu przyciski, ergonomiczny kształt zapobiegający rozpryskiwaniu się wody oraz design, który łatwo wkomponować w każdą łazienkę.

Bateria Podtynkowa Do Bidetu

Zastępuje tradycyjny bidet baterią, która wykorzystuje miskę sedesową. Instalacja jest prosta i nie zajmuje wiele miejsca. Możesz wybrać baterię podtynkową ze zintegrowanym uchwytem na prysznic/bidet lub zastosować baterię umywalkową ze specjalnym wyjściem na prysznic/bidet.

MEDYCZNE

Baterie medyczne zostały zaprojektowane do wykorzystania w szpitalach, klinikach i domach opieki, ale także u osób z ograniczoną sprawnością ruchową, dzięki prostej obsłudze i możliwości dostosowania do różnych potrzeb.

Salony Fryzjerskie

Salony piękności i fryzjerskie potrzebują niezawodnej i specjalnej baterii, którą można dopasować do mebli technicznych. Bateria jednouchwytowa do mycia głowy ma ergonomiczny uchwyt i wyjmowaną słuchawkę prysznicową, co czyni ją bardziej praktyczną w użyciu.

Ogród / Basen

Baterie do prysznica po wyjściu z basenu, kurki do ujęcia wody w ogrodzie lub do podłączenia węża do podlewania. Proste rozwiązania do obejścia domu.

Krany do Wina

Tres zrewolucjonizował przemysł winiarski, opatentowując kurek do wina, który poprawił szczelność zamknięcia, zapobiegał kapaniu i eliminował powstawanie piany na wylocie. Kurki do beczek z winem są produktem marki i są obecne w najlepszych winiarniach w kraju.