Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

MODELE KUCHENNE

Jednouchwytowe Kuchenne

Baterie jednouchwytowe w kuchni są bardzo praktyczne, dlatego też są najczęściej wybierane. Jedna dźwignia służy zarówno do sterowania strumieniem, jak i temperaturą. Większość modeli posiada ujście zimnej wody, co pozwala oszczędzać wodę. Wkład cechuje się delikatnością, trwałością i niskim poziomem hałasu.

Wyciągana wylewka

Baterie z wylewką wyciąganą umożliwiają oddzielenie wylewki od reszty baterii, wyciągnięcie jej i swobodne nią manewrowanie, oraz przywrócenie na miejsce, kiedy skończymy z niej korzystać. Niektóre modele oferują dwa rodzaje strumienia: z perlatorem i prysznicowy.

Armatury Podokienne

Kiedy zlew znajduje się pod oknem lub szafką, które otwierają się do wewnątrz, a jednocześnie są one na wysokości blatu, rozwiązaniem jest bateria uchylna. Wylewka uchyla się do przodu, dzięki czemu okno można bezkolizyjnie otworzyć. W formie rozłożonej wygląda jak zwykła bateria.

Kuchnia Bez Chloru

Filtr antychlorowy Tres zainstalowany pod blatem kuchennym uzdatnia wodę z kranu, czyniąc ją bezpieczną do picia, eliminując przykry smak spowodowany nadmiarem chloru. Woda filtrowana bez chloru w kuchni z jednej wylewki lub z dwóch różnych wylewek. Dostosowane do systemów osmotycznych.

Armatury Przemyslowe

Bateria przemysłowa ułatwiająca pracę w kuchni, wyposażona w podwyższoną i obrotową wylewkę, gwarantującą wygodę i swobodę ruchów, z dwufunkcyjną wylewką wody, zaprojektowana tak, aby móc wszystkie czynności wykonywać sprawniej.

Elektroniczne Kuchenne

Armatura elektroniczna gwarantuje większy poziom higieny, komfortu i bezpieczeństwa. Idealna do restauracji, hoteli i przestrzeni publicznych.

Armatury Dwuuchwytowe

Niezależne uchwyty służą do sterowania temperaturą wody, jeden – zimną, a drugi – ciepłą. Dwuuchwytowa bateria kuchenna łączy klasyczną koncepcję z nowoczesnym wzornictwem.

Elastyczna wylewka

Baterie z elastyczną wylewką mają bardzo współczesne wzornictwo i charakteryzują się wężem zespolonym z wylewką, co umożliwia jej zginanie i lekką zmianę kierunku strumienia wody.