Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

AKCESORIA PRYSZNICOWE

Deszczownice sufitowe i ścienne

Deszczownice Tres są produkowane ze stali nierdzewnej lub mosiądzu. Dzięki doskonałemu rozmieszczeniu dysz, woda otula całe ciało wieloma strumieniami w postaci miękkich kurtyn deszczu, delikatnych mikrokropelek lub nieskończonych wodospadów.

Drążek niklowany

Drążki i zestawy prysznicowe zapewniają wszechstronność, oferując nowe elementy zwiększające wydajność baterii. Szeroka gama wzorów pozwala na dopasowanie do każdej przestrzeni.

Zestawy natryskowe

Dzięki różnym rozmiarom i kształtom, słuchawki prysznicowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich użytkowanie idealnie dopasowywało się do Twoich potrzeb, zapewniając komfort i dobre samopoczucie podczas codziennej kąpieli, a także niskie zużycie wody.

Jet

Dysze masujące są estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Energetyczne krople masują kręgi szyjne, grzbietowe i lędźwiowe, uwalniając kręgosłup od napięć i przykurczów.

Uchwyt na prysznic

Niezależnie od tego, czy ramiona prysznicowe są montowane na ścianie czy na suficie, pasują do każdej deszczownicy Tres i są dostępne w różnych wykończeniach, długościach i kształtach, aby dopasować je do wybranej deszczownicy.

Podstawka

Uchwyty ścienne do mocowania słuchawki prysznicowej to niezbędny element porządkujący łazienkę. Z różnych materiałów, w różnych wykończeniach i szerokiej gamie modeli, dostępne również z wbudowanym ujęciem wody.

Węże

Węże ułatwiają poruszanie się pod prysznicem. Węże satynowane są higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki podwójnemu oplotowi są bardzo wytrzymałe i mają wysoką jakość. Węże wykonane ze stali nierdzewnej są wyciągane. Dostępne we wszystkich wykończeniach Tres i różnych długościach.

Kolanko wyjściowe

Aby podłączyć prysznic do ściany czasami instalacja wymaga zastosowania kolanka przejściowego do ujęcia wody. W takich wypadkach Tres oferuje wzory, które dopasowują się do każdego stylu baterii.

Akcesoria

Mydelniczki dopasowują się do drążka prysznicowego zestawów jednouchwytowych lub termostatycznych i pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni poprzez wykorzystanie baterii do przechowywania mydła i gąbki.