Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

KOMPLETNE SERIE

Slim Exclusive

Wystylizowane, smukłe linie dla nieporównywalnej ekskluzywności. Smukłość ekskluzywnej serii Slim i elegancja wykończenia podkreślają ich wyrafinowanie i wyjątkowy, osobisty i współczesny styl.

Cuadro Exclusive

Kolekcja, w której ważny jest każdy detal. Dzięki stylizowanej linii, kompaktowemu korpusowi i nowoczesnemu wzornictwu, seria Cuadro exclusive to czysty kunszt, który udekoruje najbardziej awangardowe przestrzenie i sprawi, że będą wyjątkowe.

Study Exclusive

Prosty, a jednocześnie awangardowy. Smukłe cylindryczne korpusy Study exclusive aspirują do ponadczasowej równowagi. Minimalistyczny i harmonijny design z wykończeniami metalizowanymi lub pomalowany w całości na jaskrawe kolory.

Loft Colors

Połączenie płaskich powierzchni i cylindrycznych obszarów sprawia, że seria Loft colors jest mieszanką, która pasuje do wielu różnych wystrojów. Perfekcyjne połączenie koloru i chromu uwydatnia nowoczesne linie tych elementów. Najlepsze kombinacje dla współczesnych łazienek.

Project-Tres

Project-tres to najbardziej wyjątkowa seria Tres. Przystosowana do wielu wystrojów i z zaskakującymi wykończeniami, seria ta łączy innowacje technologiczne z najbardziej uniwersalnym wzornictwem. Z jakiegoś powodu podoba się wszystkim.

Tres-Clasic

Jego wzór jest inspirowany klasycznymi bateriami, ale z wykorzystaniem współczesnej technologii. Tres-Clasic pozwala na uzyskanie rustykalnego, klasycznego i eleganckiego klimatu. Specjalne wykończenia są idealne do uzupełnienia inspirującej łazienki.

Cuadro-Tres

Cuadro-tres wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale również swoją naturą i konceptualnym pięknem. Proste i proporcjonalne linie tej serii o swobodnym i alternatywnym charakterze stanowią dekoracyjną nutę w otoczeniu.

Max-Tres

Dbałość o estetykę wraz z wykorzystaną do stworzenia tej serii technologią sprawiają, że Max-tres jest jedną z najbardziej eleganckich i funkcjonalnych serii, wnoszących do łazienki nowoczesność, prostotę i jakość.

Loft-Tres

Równowaga pomiędzy płaskimi i zaokrąglonymi powierzchniami daje w efekcie bardzo szeroką i uniwersalną kolekcję. Loft-tres to seria, która pasuje najlepiej i zawsze jest dobrym wyborem. Zaprojektowana specjalnie do wody.

Class-Tres

Seria Class-Tres powstała, aby zapewnić jak największy komfort w łazience. To seria o współczesnych liniach, która idealnie pasuje do każdego typu przestrzeni, zarówno niewielkiej, jak i dużej.

Lex-Tres

Jej wyjątkowe eleganckie i innowacyjne linie zamykają w swoim wnętrzu dopracowaną technologię, której celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu przy niskim zużyciu wody.

Alplus

Klasyczny design, kojarzący się ze spokojem. Alplus to dobrze wyważona seria, która doskonale się sprawdza i nigdy nie wychodzi z mody. To właśnie sprawia, że jest wyjątkowa.

Flat-Tres

Mocną stroną Flat-three jest prostota. Smukła, wygodna i funkcjonalna, seria ta daje w efekcie łazienkę, która jest zarówno przystępna cenowo, jak i wyjątkowa. Flat-tres wyróżnia się prostotą.

K-Tres

Siła K-trójki leży w jej organicznych formach i skojarzeniach. Pasuje do wielu przestrzeni dzięki prostej sylwetce, co sprawia że jest serią praktyczną i przyjemną.

BM-Tres

Solidna seria o silnej prezencji, inspirowana prostotą form. BM-tres ma gładki uchwyt, który sprawia, że elementy tej serii są łatwe do naturalnego wkomponowania ich we wnętrza.

Monotres 2000

Zaprojektowana dla branży handlowej seria Monotres 2000 wyposaża łazienki i kuchnie w niedrogie i funkcjonalne baterie, z kompaktowymi modelami, które są łatwe w montażu dla konwencjonalnych instalacji.

Eco-Tres

Eco-tres to linia podstawowych produktów pomyślanych do intensywnego użytkowania. Posiada wszystkie niezbędne elementy, aby wyposażyć dom w funkcjonalną, niedrogą i łatwą w montażu baterię.

Ese-23

Dwuuchwytowa seria Ese-23 jest przystępną cenowo alternatywą dla podstawowych baterii. Pokrętła w stylu retro z oznaczeniem wody zimnej i ciepłej oraz kompaktowe korpusy to cechy serii, obejmującej podstawowe wyposażenie domu.

BASE-TRES

Dzięki serii Base-tres można wyposażyć łazienkę lub kuchnię w to, co podstawowe. Każda bateria z tej serii spełnia swoją funkcję i została zaprojektowana tak, aby połączyć wydajność i bezpieczeństwo z prostotą i funkcjonalnością. Base-Tres jest prawdziwie prosta. Prawdziwie unikalna.

BASE-TRES PLUS

Seria Base-tres Plus charakteryzuje się prostymi liniami i możliwością dopasowania do każdego otoczenia. Jej minimalistyczny wygląd, jak również ergonomiczny uchwyt oraz korpus o sinusoidalnych, przyjemnych i wyraźnych liniach pozwalają wyposażyć każdą łazienkę w niezbędne elementy.

CANIGÓ-TRES

Firma Tres wyposażyła serię Canigó-tres w funkcje, które sprzyjają oszczędzaniu wody i energii. Pochylony uchwyt i solidność korpusów połączone z zaokrąglonymi kątami konturów zapewniają charakter i niepowtarzalność całej serii.

CANIGÓ-TRES PLUS

Równowaga pomiędzy wzornictwem a przyjaznym użytkowaniem łazienki nie stoi w sprzeczności z zasadami ekologii. Canigó-tres Plus zawiera w swoich bateriach pewne funkcje, które sprzyjają oszczędności wody i energii, pomagając przekształcić każdą łazienkę w zrównoważoną przestrzeń.

MONTCAU

Tradycyjny design i nowa technologia. Seria Montcau charakteryzuje się zmysłowymi pokrętłami i kompaktowym korpusem. Seria została zaprojektowana jako proste i ekonomiczne rozwiązanie do wyposażenia łazienki w podstawowe produkty.