Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

PRZESTRZEN PRYSZNICA WANNY

Termostatyczne

Termostaty TRES to technologia w czystym wydaniu. Ich system oferuje jeszcze więcej wygody. Zapewniają całkowitą kontrolę temperatury dzięki wkładom, które gwarantują stały przepływ wody, maksymalną niezawodność reakcji i bezpieczeństwo funkcji. Wysokiej jakości wykończenie i liczne funkcje sprawią, że kąpiel pod prysznicem lub w wannie stanie się Twoim ulubionym momentem dnia.

Block-System®

System baterii podtynkowych Block System to propozycja, która oferuje świetną jakość i wysoki poziom estetyczny. Dzięki kompaktowej fizjonomii jest dostępny w kwadratowych lub okrągłych wzorach, które wyznaczają aktualne trendy i zapewniają łazienkom więcej przestrzeni i wizualnej przestronności.

Shower Technology®

Wyposażenie wanny lub prysznica w Shower Technology daje o wiele więcej satysfakcji. TRES ulepszył swoje innowacje elektroniczne, aby przejąć absolutną kontrolę nad prysznicem. Prysznic jest na usługach użytkownika, ponieważ łączy nowe możliwości, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, oszczędność wody i wygodę korzystania z prysznica, kiedy wszystko jest przygotowane.

Panele Natryskowe

Kolumny prysznicowe łączą wszystkie funkcje, abyś mógł w pełni cieszyć się wodą . Kolumny integrują w jednym panelu wielkoformatowe deszczownice prysznicowe, dysze do hydromasażu i słuchawki prysznicowe o różnych funkcjach.

Baterie jednouchwytowe

Prysznicowe baterie jednouchwytowe są rozwiązaniem prostym i łatwym w montażu, mają wiele projektów i form, które pasują do każdej przestrzeni. Wyróżniają się funkcjonalnością, wygodną obsługą dzięki pojedynczemu uchwytowi oraz wysoką odpornością na upływ czasu.

Jednouchwytowe Baterie 3-Drożne

Więcej funkcji przy tej samej łatwości używania. Baterie jednouchwytowe charakteryzują się funkcjonalnością. Ta podtynkowa seria baterii jednouchwytowych urzeka pięknem i prostotą wzornictwa, a jej wielką zaletą są 3 różne sposoby ujścia wody.

Mono-Term®

Bateria typu Mono-term w wannie lub pod prysznicem ma wiele zalet. Jest tak samo łatwa w obsłudze, jak każda inna bateria jednouchwytowa, ale zawiera zaawansowaną technologię, która oferuje podobny komfort i wydajność jak bateria termostatyczna.