Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

MODELY FAUCET

Elektroniczne Baterie

Elektronické baterie jsou uživatelsky přívětivé, mají nižší spotřebu vody a plně bezdotykové ovládání. To se stará o vyšší čistotu prostředí a účinně brání v přenosu choroboplodných zárodků. Baterie se zapíná a vypíná pomocí infračervených snímačů. S nimi se na mytí spotřebuje jen nezbytně nutné množství vody.

Baterie S Časovačem

Ideální řešení do veřejných prostor, jejichž provozovatelé usilují o jedinečnost a s pomocí časovače také o kontrolovanou spotřebu vody. Snadno ovladatelná tlačítka a ergonomické tvary brání nežádoucímu rozstřiku vody, designové pojetí umožňuje zařazení produktů do každé koupelny a toalety.

Bidet

Vyměňte tradiční bidet za ruční bidetovou spršku využívající WC nádržku. Instalace je snadná a zařízení nezabírá místo. Nabízíme vám dvě alternativy: jednopákové podomítkové řešení s integrovaným držákem bidetové spršky nebo využití umyvadlová baterie se zvláštním výstupem pro bidetovou spršku.

Lékarské

Zdravotnické baterie jsou navrženy pro nemocniční zařízení, kliniky, rezidence pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Svou konstrukcí usnadňují ovládání a přizpůsobí se nejrůznějším potřebám.

Kadernictví

Salony krásy a kadeřnictví kladou důraz na spolehlivé a speciální baterie, které musí být kompatibilní s kadeřnickým nábytkem. Součástí baterie s jedním ovládacím prvkem pro kadeřnické mycí boxy je ergonomická páčka a výsuvná ruční sprška pro praktičtější použití.

Zahrada A Bazén

Sprchové baterie na vás čekají, až opustíte bazén, zahradní baterie vám zase dopřejí komfortní přístup k vodě na zahradě a snadno k nim připojíte závlahovou hadici. To vše jsou jednoduchá řešení do exteriéru vašeho domu.

Kohoutky Na Víno

Tres si v 60. letech minulého století nechala patentovat nový kohoutek k vinařským sudům a rozpoutala s ním revoluci ve vinařství. Její ventil bránil úkapu a víno při stáčení nepěnilo. Právě tyto kohoutky se zasloužily o zrod značky a dnes se používají v nejlepších vinných sklepech po celém Španělsku.