Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

Tres Duo®
System oszczędnego zużycia wody z dwupozycyjną głowicą.

W pozycji środkowej redukuje zużycie wody o 50%. W 90% przypadków, odkręcając kran w łazience lub kuchni, nie musimy korzystać z maksymalnego natężenia przepływu wody. Niniejszy system umożliwia nam oszczędniejsze zużycie wody i energii.

Protec-Tres®
System antyoparzeniowy, umożliwiający ustalenie pozycji maksymalnego otwarcia uchwytu dla wody gorącej.

W zależności od pozycji pierścienia Protec-Tres® ustala się przebieg uchwytu, tak aby umożliwić regulację maksymalnej temperatury wody.

Legionellozy
Zapobieganie i kontrola legionellozy.

Zapobieganie i kontrola legionellozy. Aby zdezynfekować instalację sanitarną i zapobiec rozwojowi bakterii legionelli, należy uzyskać wodę o temperaturze powyżej 70ºC. W tym celu należy odchylić pokrętło termostatyczne i przekręcić głowicę termostatyczną do uzyskania temperatury powyżej 70ºC. W ten sposób blokada temperatury staje się nieaktywna. Po przeprowadzeniu dezynfekcji należy ponownie umieścić pokrętło termostatyczne.

Opróżnić z wody instalację termostatyczną

Przed zainstalowaniem baterii dowolnego typu należy opróżnić instalację w celu uniknięcia nieprawidłowej pracy w przyszłości.

Tres Touch-Cool®
Nowy system firmy TRES, zapewnia utrzymanie powierzchni baterii w temperaturze pozwalającej na jej bezpieczny dotyk, chroniąc przed oparzeniami.

Nowy system firmy TRES, zapewnia utrzymanie powierzchni baterii w temperaturze pozwalającej na jej bezpieczny dotyk, chroniąc przed oparzeniami. Stanowi system bezpieczeństwa idealny dla dzieci i osób starszych.

Cold Tres®
System oszczędzania energii, dzięki któremu po uruchomieniu kranu najpierw zaczyna wypływać tylko zimna woda, zapobiega niepotrzebnemu włączeniu grzejnika.

Ustawienie uchwytu w pozycji środkowej sprawia, że zaczyna wypływać tylko zimna woda, a użytkownik sam decyduje, kiedy chce korzystać z ciepłej wody poprzez przesunięcie uchwytu w lewo, oszczędzając w ten sposób energię.

Regulacja głowicy termostatycznej
Temperatura wody wypływającej z baterii nie zgadza się z wskaźnikiem 38ºC na pokrętle?

Pomożemy Ci wyregulować temperaturę w nieskomplikowany sposób.

Czyszczenie filtrów i głowicy baterii termostatycznej
Strumień wody lub jej temperatura nie są prawidłowe?

W celu poprawnej konserwacji baterii wyczyścić filtry i głowicę.