Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

Opróżnić z wody instalację termostatyczną

Przed zainstalowaniem baterii dowolnego typu należy opróżnić instalację w celu uniknięcia nieprawidłowej pracy w przyszłości.

Legionellozy
Zapobieganie i kontrola legionellozy.

Zapobieganie i kontrola legionellozy. Aby zdezynfekować instalację sanitarną i zapobiec rozwojowi bakterii legionelli, należy uzyskać wodę o temperaturze powyżej 70ºC. W tym celu należy odchylić pokrętło termostatyczne i przekręcić głowicę termostatyczną do uzyskania temperatury powyżej 70ºC. W ten sposób blokada temperatury staje się nieaktywna. Po przeprowadzeniu dezynfekcji należy ponownie umieścić pokrętło termostatyczne.

Tres Touch-Cool®
Nowy system firmy TRES, zapewnia utrzymanie powierzchni baterii w temperaturze pozwalającej na jej bezpieczny dotyk, chroniąc przed oparzeniami.

Nowy system firmy TRES, zapewnia utrzymanie powierzchni baterii w temperaturze pozwalającej na jej bezpieczny dotyk, chroniąc przed oparzeniami. Stanowi system bezpieczeństwa idealny dla dzieci i osób starszych.

Protec-Tres®
System antyoparzeniowy, umożliwiający ustalenie pozycji maksymalnego otwarcia uchwytu dla wody gorącej.

W zależności od pozycji pierścienia Protec-Tres® ustala się przebieg uchwytu, tak aby umożliwić regulację maksymalnej temperatury wody.

Cold Tres®
System oszczędzania energii, dzięki któremu po uruchomieniu kranu najpierw zaczyna wypływać tylko zimna woda, zapobiega niepotrzebnemu włączeniu grzejnika.

Ustawienie uchwytu w pozycji środkowej sprawia, że zaczyna wypływać tylko zimna woda, a użytkownik sam decyduje, kiedy chce korzystać z ciepłej wody poprzez przesunięcie uchwytu w lewo, oszczędzając w ten sposób energię.

Tres Duo®
System oszczędnego zużycia wody z dwupozycyjną głowicą.

W pozycji środkowej redukuje zużycie wody o 50%. W 90% przypadków, odkręcając kran w łazience lub kuchni, nie musimy korzystać z maksymalnego natężenia przepływu wody. Niniejszy system umożliwia nam oszczędniejsze zużycie wody i energii.

Regulacja głowicy termostatycznej
Temperatura wody wypływającej z baterii nie zgadza się z wskaźnikiem 38ºC na pokrętle?

Pomożemy Ci wyregulować temperaturę w nieskomplikowany sposób.

Tres Instant 77®
Nowa głowica termostatyczna o natychmiastowej reakcji...

reguluje temperaturę wody zaledwie w jedną sekundę. Równocześnie sprawia, że wahanie temperatury wody ogranicza się tylko do jednego stopnia.

Mono-Term®
Funkcjonalność baterii jednouchwytowych w połączeniu z komfortem charakterystycznym dla baterii termostatycznych.

Funkcjonalność baterii jednouchwytowych w połączeniu z komfortem charakterystycznym dla baterii termostatycznych. Firma TRES opatentowała nową baterię jednouchwytową reagującą na zmiany temperatury podobnie jak baterie termostatyczne. Dzięki braku filtrów i zaworów przeciwzwrotnych zmiany ciśnienia i natężenia strumienia wody są niedostrzegalne dla użytkownika.

TRES Cascade SLC

W prosty sposób możesz oczyścić zanieczyszczony prelator w swojej baterii, osiągając perfekcyjny strumień wody.

Czyszczenie filtrów i głowicy baterii termostatycznej
Strumień wody lub jej temperatura nie są prawidłowe?

W celu poprawnej konserwacji baterii wyczyścić filtry i głowicę.

Firma

Firma TRES rozpoczęła swoją działalność w 1968 roku z inicjatywy swojego założyciela, Jaume Tres, w regionie winnic Penedès.

Wejście fi rmy do sektora armatury nastąpiło, gdy jej założyciel zrewolucjonizował sektor winny dzięki nowemu kranowi do beczek, który stanowił ulepszenie systemu hermetycznego zamykania.

Z tego pomysłu twórczego narodził się przemysłowy charakter firmy TRES. Dzięki silnemu połączeniu inżynierii, technologii i jakości produkcji, możemy powiedzieć, że nasza marka i nasze produkty są projektowane po to, aby zadowolić naszych obecnych i przyszłych klientów.

Chromoterapia

System sitek natryskowych TRES Chromoterapia, bazujący na kombinacji wody z kolorami, zapewnia najlepszą metodę osiągania stanu harmonii ducha i ciała, opartą na energetyzujących właściwościach światła w połączeniu z dobrym samopoczuciem oraz komfortem, jakie zapewnia prysznic.