Ekskluzywne wykończenia: nowości w bateriach kranowych

Ekskluzywne artykuły o najnowszej technologii, stworzone dla wybranych, bardzo wymagających klientów są nowością najbardziej wyróżniającą markę TRES. Dla najbardziej wymagających dysponujemy bateriami ze szczególnymi wykończeniami (kolory, mat i złoto), które dodają im ekskluzywnej wartości.

Zobacz więcej

Stojące baterie kranowe - stworzone z głową

Baterie stojące TRES Grifería do strefy wanny są innowacyjne, gdyż posiadają dwa niezależne regulatory, jeden do napełniania wanny i drugi do natrysku ręcznego, ograniczający temperaturę wody do 45ºC, aby zapobiec poparzeniom.

Zobacz więcej

Project-Tres. Ponowne zbliżenie z duchem TRES

Nowa seria Project-Tres jest bardzo współczesna i elegancka, posiada zdolność dopasowania się do praktycznie każdego ze stylów, jest inteligentna, ponownie zbliża nas do ducha TRES i podnosi go do kategorii przyszłości. Jest to seria o bogatej gamie wykończeń, takich jak matowa biel i czerń, stal czy chrom.

Zobacz więcej

Slim Exclusive

Serię Slim Exclusive wyróżniają futurystyczne kształty, proste cienkie linie podkreślające długość, akcentujące własny styl oraz wykończenia uwypuklające ich czystość poprzez połączenie bieli lub czerni z chromem, co tworzy wyjątkowe refleksy o mocnym charakterze.

Cuadro Exclusive

Kolekcja, w której jest dopracowany każdy detal. Seria Cuadro Esclusive, o wystylizowanych liniach, zwartym korpusie i nowoczesnym wzornictwie, została stworzona dla ludzi, którzy szukają czegoś odmiennego. Czysta sztuka użytkowa w połączeniu ze szczytowymi osiągnięciami wzornictwa przeznaczona do dekorowania najbardziej awangardowych przestrzeni i nadająca Twojej łazience wyrazisty styl.

Study Exclusive

Kto powiedział, że jedynie ściany powinny być kolorowe? Tres przedstawia pełną koloru kolekcję Study Exclusive, która łączy barwy ze stylem, zapewniając swobodę w zakresie dekorowania naszych domów. Czyste kształty i w całości malowana powierzchnia, przy zapewnieniu gwarancji doskonałego, trwałego i niezmiennego z biegiem czasu koloru.

Loft Colors

Doskonałe połączenie koloru i chromu w obrębie serii Loft Colors pozwala na podkreślenie elegancji produktu o nowoczesnych liniach. Są to estetyczne rozwiązania, wyróżniające się doskonałością wykończenia, stwarzające ogromne możliwości w zakresie wzornictwa i dekorowania.

Cuadro-Tres

Seria Cuadro-Tres powstała, aby stać się odniesieniem w branży. Cała seria wyróżnia się funkcjonalnością, charakterem i koncepcją piękna. Proste, czyste linie w swobodnym, alternatywnym stylu zadziwiają i nadają aranżacji dekoracyjne akcenty.

Class-Tres

Niewielkie przyjemności są zazwyczaj na wyciągnięcie ręki. Seria Class-Tres powstała w celu zapewnienia swoim użytkownikom pełnego komfortu i dobrego samopoczucia w łazience. Jest to seria o nowoczesnych liniach, która wkomponuje się doskonałe w dowolny rodzaj przestrzeni, zarówno niewielkiej jak i dużych rozmiarów.

Shower Technology

Elektroniczny panel termostatyczny sprawia,że prysznic i kąpiel w wannie staja się łatwiejsze, przyjemniejsze i atrakcyjniejsze. Dzięki cyfrowemu panelowi dotykowemu można łatwo i intuicyjnie zaprogramować temperaturę i natężenie przepływu dla zapewnienia wyjątkowych, niezwykłych doznań.

Block System

Asortyment baterii termostatycznych podtynkowych marki TRES przeobraża łazienkę w eleganckie wnętrze kuszące komfortem. Bogactwo modeli oferuje możliwość wyboru baterii najlepiej dopasowanej do potrzeb użytkownika. Na podkreślenie zasługuje łatwa instalacja przy użyciu systemu wewnętrznego mocowania, który ułatwia montaż, tak by jego rezultat był idealnie dopasowany.

Baterie termostatyczne

Najbardziej zaawansowaną technologia w służbie Twojego komfortu. Szybko reagująca głowica termostatyczna, której system zapobiegania oparzeniom w połączeniu z funkcjonalnością gwarantuje zaspokojenie wszelkich potrzeb w zakresie natrysków.

Conjuntos Termostáticos

El baño más completo y perfecto. La calidad de una termostática que proporciona el confort necesario para aprovechar al máximo el placer del agua. Con diseños que abarcan todos los estilos de baño.

Mono-Term

Baterie z systemem Mono-term charakteryzują się prostotą konwencjonalnej baterii jednouchwytowej, lecz wyposażone są w nowy system utrzymujący temperaturę, podobny do systemu baterii termostatycznej. Zmiany ciśnienia lub strumienia są niezauważalne dla użytkowników.

Panele natryskowe

Panele natryskowe TRES to połączenie wygody i znajomości technologii. Ten produkt termostatyczny o wykończeniu z anodowanego aluminium lub białym przyczynia się do komfortu użytkownika dzięki sitkom natryskowym z efektem deszczu, dyszom ze stymulatorami strumieni wody oraz natryskom ręcznym z funkcją masażu.

Głowice natryskowe

Głowice natryskowe o kształtach, rozmiarach i wykończeniach, jakich tylko zapragniemy. Osadzone w suficie, zamocowane na ścianie, z funkcją chromoterapii, efektem masażu, wylewką kaskadową, efektem deszczu itp., a to wszystko w celu zapewnienia Ci relaksu. W TRES udało nam się sprawić, by stały się one samodzielnym elementem dekoracyjnym, cechującym się ekskluzywną estetyką i najwyższą jakością.

Zestawy i drążki

Przesuwny drążek zamontowany w Twojej łazience umożliwi Ci kąpiel pod prysznicem bez konieczności brania natrysku do ręki. Bogaty wybór funkcjonalnych, estetycznych modeli zawierających ujęcie wody celem ułatwienia instalacji.

Natryski

Zapewniamy Ci szeroki wachlarz rozwiązań, począwszy od najbardziej wyszukanych produktów, poprzez wielofunkcyjne natryski wyprodukowane z materiałów odpornych na osady wapienne, zapewniających oszczędne zużycie wody bez utraty satysfakcji płynącej z komfortu, a skończywszy na najprostszych natryskach ręcznych przeznaczonych dla użytkowników poszukujących najbardziej podstawowych artykułów.

Węże

Węże w różnych rozmiarach i o różnych wykończeniach doskonale pasujące do Twojej łazienki - począwszy od praktycznych węży z satynowym wykończeniem, poprzez węże w kolorze chromu o podwójnym splocie i węże wysuwane, aż po klasyczne węże w kolorze brązu lub miedzi.

Statywy

Elementy niezbędne w Twojej łazience, cechujące się nieskończoną ilością wzorów i zróżnicowanym wykończeniem. Nastawne, stałe, z ujęciem wody w ścianie itp.

Baterie jednouchwytowe kuchenne

Ze względu na ich praktyczność, są to najczęściej instalowane baterie kranowe. Wyposażone są one w tylko jeden uchwyt czy pokrętło do sterowania wszystkimi funkcjami. Wystarczy prosty ruch uchwytu, aby wyregulować temperaturę i strumień wody.

Bateria kuchenna z wyciąganą słuchawką

Wzbogać swoją kuchnię o dodatkową funkcjonalność i duży zakres roboczy dzięki zastosowaniu baterii jednouchwytowej z wyciąganą słuchawką prysznicową. W zależności od modelu, strumień wylewki może zostać łatwo dopasowany do pożądanej czynności przez naciśnięcie przycisku.

Uzdatnianie wody

Woda filtrowana niezawierająca chloru prosto z kranu w kuchni. To najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie umożliwiające korzystanie z niechlorowanej wody w domu bez konieczności kupowania i dźwigania butli z wodą.

Baterie kuchenne z opcją zginania i obracania

Te modele wyposażone są w wylewkę, którą można obracać i zginać o 180 stopni. Idealne, gdy bateria ma zostać zainstalowana w pobliżu okna.

Elektroniczne baterie kranowe

Elektroniczne baterie kranowe używane są tam, gdzie cenione są praktyczność i prostota ruchu, przy zachowaniu – a nawet podkreśleniu – nowoczesnych i funkcjonalnych kształtów baterii kranowych.

Kuchnia przemysłowa

Ten rodzaj baterii ułatwia pracę w kuchni, gdyż wyposażony jest w podniesiony i obrotowy wylot wody, co zapewnia swobodę ruchów. Niektóre modele posiadają dodatkowo niższą wylewkę.

Katalogi

TRES przedstawia katalogi zawierające szeroki asortyment wybranych produktów wyposażenia domu, który stanowi aktualizację i rozszerzenie istniejącej oferty TRES na rynku baterii. Charakteryzujące się praktycznym układem, bogato ilustrowane katalogi są skutecznym i analitycznym narzędziem handlowym, które pozwoli ukazać klientom przykłady ekskluzywnego wzornictwa i jakości. Dzięki naszym cennikom, katalogom ze zdjęciami i broszurami z opisami będą mogli Państwo zapoznać się z nowościami naszej marki oraz z wszelkimi informacjami na temat naszych produktów. Tutaj można je wyświetlić i pobrać w wersji PDF.

Filmy wideo

Prezentacje wideo firmy TRES to użyteczne narzędzie umożliwiające zaznajomienie się z naszymi ostatnimi nowościami, śledzenie procesu montażu baterii kranowych oraz zrozumienie korzyści płynących z naszych opatentowanych systemów. Można je obejrzeć online na naszej stronie internetowej, gdzie są dostępne również odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z bateriami. Obejmują one kwestie od praktycznych porad na temat kalibrowania głowicy termostatycznej lub czyszczenia filtrów po prezentację systemów TRES oszczędzających wodę i energię.