Exkluzivní povrchové úpravy: To nejmodernější v oblasti baterií

Exkluzivní výrobky s nejmodernější technologií, vytvořené pro vybranou a velmi náročnou klientelu, jsou poslední novinkou TRES. Pro ty nejnáročnější jsou k dipozici baterie se speciální povrchovou úpravou (barvy, matné tóny a zlato) dodávající bateriím na exkluzivitě.

Vstupte

Volně stojící baterie vymyšlené hlavou

Volně stojící baterie pro vany od společnosti TRES jsou velmi inovativní, díky dvěma nezávislým regulátorům, jedním pro naplnění vany a druhým pro ruční sprchu s omezením teploty na 45°C pro zabránění opaření.

Vstupte

Project-Tres. Znovu nás spojuje s duší TRES

Nová řada Project-Tres je velmi současná a elegantní a hodí se prakticky ke všem dekorativním stylům. Je chytrá, znovu nás spojí s duší TRES a povznese ji o třídu výš, do budoucnosti. Jedná se o řadu s širokou nabídkou provedení, například v bílé a matně černé, oceli a chromu.

Vstupte

Slim Exclusive

U řady Slim Exclusive je nutno vyzdvihnout tvary inspirované budoucností: rovné, štíhlé linie podtrhující délku baterie, které zvýrazňují její vlastní styl. V provedení je umocněn ryzí charakter např. u kombinace bílé nebo černé s chromem, která zvláštním způsobem odráží výraznou osobitost produktu.

Cuadro Exclusive

Kolekce, u níž se pečuje o veškeré detaily. Řada Cuadro Exclusive se stylizovanými křivkami, kompaktním tělem a současným designem je určena těm, kteří hledají něco jiného. Čisté řemeslo a design par excellence slouží k ozdobě těch nejavantgardnějších prostor a vnášejí do koupelny dotyk vytříbenosti.

Study Exclusive

Kdo říká, že barvy patří pouze na stěny? Tres představuje kolekci Study Exclusive plnou barev, v níž se podařilo zkombinovat tento prvek se stylem. Při výzdobě domácnosti vám tak dodává volnost. Čisté tvary produktů se zcela barveným povrchem mají záruku dokonalé, trvanlivé barvy, která se s postupem času nemění.

Loft Colors

Díky dokonalé kombinaci barvy a chromu se sérii Loft Colors podařilo vyzdvihnout eleganci produktu s moderními liniemi. Estetika těchto řešení podtrhuje dokonalost provedení výrobků, které nabízejí bohaté možnosti pro návrhářství a dekoraci.

Cuadro-Tres

Řada Cuadro-Tres byla vytvořena proto, aby se v segmentu stala pojmem. Celá tato série vyniká jak svou funkčností, tak povahou a koncepční krásou. Překvapí vás rovnými, čistými liniemi s nonšalantním, alternativním dotykem, které dodávají prostředí dekorativní tón.

Class-Tres

Malé radosti bývají často na dosah ruky. Řada Class-Tres se zrodila s jasným cílem nabídnout svým uživatelům v koupelně veškeré pohodlí a komfort. Tato série s moderními křivkami se dokonale hodí do všech typů prostor, jak menších, tak rozsáhlých.

Shower Technology

Sprchový kout nebo vana s elektronickým termostatem se stává jednodušší, atraktivnější a příjemnější. Na dotykovém digitálním panelu si můžete snadno a přehledně naprogramovat teplotu a průtok vody a vytvořit si tak jedinečný osobní zážitek.

Block System

Řada podomítkových termostatických baterií TRES činí z koupelny výjimečné prostředí poskytující pohodlí, jež se od ní očekává. Podle vlastních potřeb si lze zvolit z různých modelů. Vynikají snadnou instalací díky systému vnitřního ukotvení, který zjednodušuje montáž a nechává baterii dokonale vyrovnanou.

Termostatické baterie

Pro váš komfort je vám k službám veškerá moderní technologie. Termostatický ventil s rychlou odezvou, systémem zabraňujícím opaření a vynikající funkčností uspokojí při sprchování veškeré vaše potřeby.

Termostatické soupravy

Pro kompletnější a dokonalejší koupelnu. Kvalita této termostatické baterie poskytuje potřebný komfort pro maximální radost z vody. S modely pro koupelny všech stylů.

Mono-Term

Pro baterie se systémem Mono-term je typické stejně snadné používání jako u konvenční jednopákové baterie, ale se systémem, který udržuje teplotu a podobá se tak baterii termostatické. Změny tlaku nebo průtoku jsou pro uživatele nepostřehnutelné.

Sprchové panely

U sprchových panelů TRES je důležité pohodlí v kombinaci se zvládnutím technické stránky. Tento termostatický výrobek z eloxovaného hliníku či v bílém provedení je zde pro pohodlí uživatelů – má zabudovaná kropítka s efektem deště, trysky se stimulujícími proudy vody a ruční sprchy s masážní funkcí.

Kropítka

Kropítka tvarů, rozměrů a povrchových úprav, jaké si jen můžete přát. Na strop, na stěnu, s chromoterapií, masážním efektem, vodopádem, sprchovým závojem... to vše je určeno k relaxaci. Ve společnosti TRES jsme dokázali proměnit kropítka v dekorativní prvek s exkluzivním designem a vynikající kvalitou.

Sady a tyče

Doplnění koupelny o posuvnou tyč vám umožní se sprchovat, aniž byste museli držet sprchu v ruce. Nabízíme rozmanité funkční a estetické modely se zabudovaným přívodem vody, díky němuž je vše snazší.

Sprchy

Nabízíme různá řešení, od těch nejsofistikovanějších až po jednoduchou ruční sprchu pro ty, kteří hledají jednoduchost. Multifunkční sprchy vyrobené z materiálů odolných vodnímu kameni a šetřící vodu, s nimiž se nemusíte vzdát pohodlí.

Hadice

Hadice různých velikostí a tvarů, jež se budou dokonale hodit k vaší koupelně: od praktického charakteru hladkých hadic až po retro atmosféru mosazných či měděných hadic, od chromových hadic s dvojím zámkem až po hadice s možností natažení.

Držáky

Prvky, které vaše koupelna potřebuje, s nekonečným množstvím modelů a různých úprav. Otočné, pevné, nástěnné...

Jednopákové dřezové baterie

Vzhledem ke své praktičnosti jsou tyto baterie instalovány nejčastěji. Jsou vybaveny pouze jednou pákou nebo kohoutkem, kterým se ovládají všechny jejich funkce. K nastavení teploty a průtoku stačí jednoduchý pohyb.

Výsuvné dřezové baterie

Dodejte své kuchyni funkčnost a velké pole působnosti díky jednopákové baterii s výsuvnou sprškou. U jednotlivých modelů lze stisknutím tlačítka snadno měnit proud vody ze spršky, můžete ho tak vždy přizpůsobit danému úkonu.

Filtrování vody

Filtrovaná voda bez chlóru s jediným kuchyňským kohoutkem. Nejefektivnější a nejjednodušší řešení, chcete-li mít doma nechlorovanou vodu a nemuset nakupovat a převážet lahve.

Sklopné dřezové baterie

Tyto modely jsou vybaveny ramínkem, kterým lze otáčet a sklápět ho. Jsou ideální pro instalaci baterie v blízkosti okna.

Elektronické dřezové baterie

Elektronické baterie se používají tam, kde přijde vhod praktičnost a jednoduchá údržba, přičemž jsou respektovány, a dokonce se nechávají vyniknout, moderní a funkční tvary baterií.

Průmyslové kuchyně

Tento typ baterií usnadňuje práci v kuchyni, jelikož má zvýšený otočný výtok zajišťující volnost pohybu. U některých modelů je rovněž dodáván s nižším ramínkem.

Katalogy

TRES představuje ve svých katalozích široký sortiment produktů pro vybavení domácnosti, které aktualizují a rozšiřují stávající nabídku značky TRES na trhu s vodovodními bateriemi. Katalogy jsou rozděleny praktickým a ilustrativním způsobem a jsou tak účinným obchodním nástrojem, v nichž pro své klienty najdete příklady exkluzivity, designu a kvality. Prostřednictvím našich ceníků, katalogů s fotografiemi a vysvětlujících brožur se seznámíte s novinkami naší značky a získáte veškeré informace o našich produktech. Zde si je můžete zobrazit a stáhnout ve formátu PDF.

Videa

Videa prezentovaná společností TRES jsou užitečným nástrojem k seznámení se s novinkami, zobrazení instalace baterií a pochopení výhod našich patentovaných systémů. Můžete si je prohlédnout online na našich webových stránkách, kde najdete odpovědi na některé časté dotazy týkající se baterií: od praktických rad ohledně kalibrace termostatického ventilu či vyčištění filtrů až po prezentaci systémů TRES spořícího vodu a energii.