Kuchnia

Nikt nie lubi komplikowania życia, a wchodząc do kuchni chcemy, aby wszystko działało wtedy, kiedy tego potrzebujemy. W zależności od tego, jak wygląda codzienne życie w kuchni, należy wybrać funkcje, które dostosowują się do typowych zastosowań. Bo są tu kuchnie na każdy gust.
Kuchnia
Z elastyczną wylewką
Z elastyczną wylewką
Baterie z elastyczną wylewką mają bardzo współczesne wzornictwo i charakteryzują się wężem zespolonym z wylewką, co umożliwia jej zginanie i lekką zmianę kierunku strumienia wody.
Z wyciąganą wylewką
Z wyciąganą wylewką
Baterie z wylewką wyciąganą umożliwiają oddzielenie wylewki od reszty baterii, wyciągnięcie jej i swobodne nią manewrowanie, oraz przywrócenie na miejsce, kiedy skończymy z niej korzystać.
Z uchylną wylewką
Z uchylną wylewką
Kiedy zlew znajduje się pod oknem lub szafką, które otwierają się do wewnątrz, a jednocześnie są one na wysokości blatu, rozwiązaniem jest bateria uchylna.
Uzdatnianie wody
Uzdatnianie wody
Filtr antychlorowy Tres zainstalowany pod blatem kuchennym uzdatnia wodę z kranu, czyniąc ją bezpieczną do picia, eliminując przykry smak spowodowany nadmiarem chloru.
Dwuuchwytowe
Dwuuchwytowe
Niezależne uchwyty służą do sterowania temperaturą wody, jeden – zimną, a drugi – ciepłą.
Przemysłowe
Przemysłowe
Bateria przemysłowa ułatwiająca pracę w kuchni, wyposażona w podwyższoną i obrotową wylewkę, gwarantującą wygodę i swobodę ruchów, z dwufunkcyjną wylewką wody, zaprojektowana tak, aby móc wszystkie czynności wykonywać sprawniej.