Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

3V
Zcela kompletní sprcha

Více funkcí a stejně jednoduché používání

Jednopákové baterie se vyznačují svou funkčností. Tato řada vestavných jednopákových baterií se jí také nevzdává, navíc přidává krásný a jednoduchý design, jehož velkou výhodou je 3cestný výstup vody.

ZOBRAZIT VÝROBKY ZOBRAZIT KATALOG

Zjistěte více

KOMPAKTNÍ OVLÁDÁNÍ

Vestavěné ovládání s kompaktním a minimalistickým designem sestává z jedné páky a jednoho kohoutu pro výběr různých výstupů vody. Systém 3V je návrh společnosti TRES, kterým se posunuje vývoj jednopákových konvenčních baterií kupředu, přičemž nabízí možnost kombinace až 3 výstupů vody a vytvoření kompletnějšího zážitku při sprchování.

Jednopákové baterie

Jednou pákou se otevírá a zavírá proud vody, nastavuje teplota a reguluje průtok.

Volič funkcí

Jediný volič funkcí umožňujevýběr kteréhokoli ze tří výstupů vody. Poloha mezi jednotlivými funkcemi poskytuje dva simultánní výstupy vody.

SNADNÁ VESTAVNÁ INSTALACE

Vestavný systém produktů 3V umožňuje dokonalé seřízení prvků. Montáž je rychlá a snadná, výsledkem je elegantní a praktický sprchový prostor.

U dodávaných sad jsou ovládání a držák sprchy spojeny v jedno vestavné kompaktní těleso, což umožňuje dokonalé seřízení produktu. Trysky (pokud jsou použity) lze seřídit se zbytkem zabudovaného tělesa díky instalačním profilům.

A Profil pro upevnění na zeď či sádrokarton s vyvážením.

B Integrovaný nosník se sprchovým talířem a vodotěsnou ochranou.

C Výsuvná ochrana. Vnější seříznutí pro ochranu chromovaných částí.

D Dokonalé seřízení díky ukotvení mezi hlavním tělesem a tryskami prostřednictvím profilů.

ZOBRAZIT VÝROBKY ZOBRAZIT KATALOG