Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

CANIGÓ-TRES
Ekologia w łazience

Seria Canigó-tres łączy w jednym produkcie technologię z naturą.

Firma TRES nadała serii Canigó-tres cechy zwiększające oszczędność wody i energii w celu zminimalizowania wpływu stosowania baterii kranowych na środowisko naturalne i wsparcia użytkownika przy braniuodpowiedzialności za środowisko na co dzień.

Jeśli chodzi o budowę, pochylona trasa uchwytu oraz solidność korpusów integruje się z zaokrąglonymi kątami konturów nadając całej gamie charakteru i odmienności. Seria ta uwzględnia wszystkie opcje łazienkowe: umywalki o różnych wysokościach i pozycjach, baterie jednouchwytowe i termostatyczne, podtynkowe lub powierzchniowe, a wszystko to z dodatkami, które sprawiają, że seria ta jest kompletna.

ZOBACZ PRODUKTY ZOBACZ KATALOG

Odkryj więcej

ODPOWIEDZIALNA ŁAZIENKA

Seria Canigó-tres wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych w stosunku do środowiska naturalnego.
Ekowydajna technologia zawarta we wszystkich składających się na nią częściach powoduje oszczędność wody i energii.

Tres-duo®
System oszczędnego zużycia wody z dwupozycyjną głowicą. W pozycji środkowej redukuje zużycie wody o 50%. W 90% przypadków, odkręcając kran w łazience lub kuchni, nie musimy korzystać z maksymalnego natężenia przepływu wody. Niniejszy system umożliwia nam oszczędniejsze zużycie wody i energii.
Cold-tres®
System oszczędzania energii, dzięki któremu po uruchomieniu kranu najpierw zaczyna wypływać tylko zimna woda, zapobiega niepotrzebnemu włączeniu się ogrzewacza wody. Ustawienie uchwytu w pozycji środkowej sprawia, że wypływa tylko zimna woda, a użytkownik sam decyduje, kiedy chce korzystać z ciepłej wody poprzez przesunięcie uchwytu w lewo, oszczędzając przez to energię.
Ogranicznik przepływu dla baterii termostatycznych
Pokrętło baterii termostatycznych posiada dwie pozycje. Pozycja pośrednia gwarantuje odpowiedni komfort pod prysznicem zmniejszając zużycie wody nawet do 50%. To użytkownik decyduje, czy chce przejść do maksymalnej pozycji pokrętła, by zwiększyć natężenie przepływu. Dzięki temu systemowi zaoszczędzimy wodę, unikając niepotrzebnego marnotrawienia jej.
Wbudowany aerator
Umywalki posiadają wbudowane aeratory, które mieszają wodę z powietrzem nie powodując wrażenia utraty natężenia przepływu, co pozwala na oszczędzanie zużycia wody nawet do 50%.
Firma TRES daje możliwość dostosowania baterii kranowych tej serii do kompatybilności z certyfikatem BREEAM®, czym firma TRES potwierdza swoje zaangażowanie w środowisko oraz efektywność swojej zintegrowanej technologii przyczyniając się do tworzenia zdrowszego, bardziej świadomego i odpowiedzialnego otoczenia.

JAK ZAWSZE: JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie baterie kranowe są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, co stanowi gwarancję spełniania przepisów dotyczących toksyczności i są zaplanowane z myślą o utrzymaniu bezpieczeństwa w łazience.

Zestawy termostatyczne z ogranicznikiem temperatury
Wkład zestawów termostatycznych ogranicza temperaturę do maksymalnie 50°C, co zapobiega wypływaniu wody o wyższej temperaturze, która mogłaby doprowadzić do poparzeń.
Umywalki z Protec-tres®
System antyoparzeniowy, umożliwiający ustalenie pozycji maksymalnego otwarcia uchwytu dla wody gorącej. Zakres ruchu uchwytu regulowany jest poprzez dopasowanie pozycji pierścienia Protec-tres®, co umożliwia użytkownikowi ustawienie maksymalnej temperatury wody.
ZOBACZ PRODUKTY ZOBACZ KATALOG