Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

JEDNOPÁKOVÉ BATERIE DO SPRCHY
POHODLÍ PRAKTICKÝCH SPRCH

Doba, kdy koupelny plnily jen svoje účelové poslání, je za námi. Dnes představují koupelny místo s jasným důrazem na pohodu a komfort. Čtení podrobných návodů při vstupu do sprchy nikoho nezajímá. Všechno má být snadno použitelné, intuitivní, bezpečné a účinné. Snadné řešení nabízejí jednopákové sprchové baterie. Nejrůznější modely a tvary s rychlou montáží se přizpůsobí každému prostředí. Vyznačují se funkčností, komfortním ovládáním z jediného místa a co víc, skvěle odolávají stárnutí. Chvíle ve sprše má být přeci vrcholem našeho dne.

PRAKTIČNOST
Hlavní vlastností těchto baterií je komfortní používání. O spouštění a zavírání vody, nastavování teploty i regulaci průtoku se stará jediný ovládací prvek.
FUNKČNOST
Požitek z vody si vychutnáme naplno. Žádná funkce nechybí. Přepínač výstupu vody u dvoucestných sprch zajišťuje plynulé přepínání mezi hlavovou a ruční sprchou.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Kvalitní materiály propůjčují výrobkům odolnost, spolehlivá kartuše se stará o dlouhou a bezproblémovou životnost baterie.
MONTÁŽ NA STĚNU
Ideální řešení nabízejí nástěnné jednopákové baterie se snadnou instalací ke stávajícím přívodům. Nejjednodušší možnost při modernizaci koupelny. Přinášejí jemné a precizní ovládání průtoku vody a regulaci teploty na výstupu z hlavové anebo ruční spršky.

Jednopákové sprchové baterie v nástěnném provedení

Pro sprchu se nabízejí dvě varianty: jednocestná (s integrovanou ruční sprchou) nebo dvoucestné sestavy s posuvnou tyčí a hlavovou sprchou. O místě výstupu vody rozhoduje uživatel prostřednictvím integrovaného přepínače.

Jednopákové vanové baterie v nástěnném provedení

Jednopákové baterie k vanám jsou vybaveny výtokovým ramínkem a přípojkou pro hadici přímo na baterii. K přepínání mezi oběma funkcemi slouží přepínač.
PODOMÍTKOVÁ ŘEŠENÍ
Jednopákové podomítkové baterie nabízejí výhodu přípojek skrytých za stěnou. A tím také víc prostoru ve sprše. Modely dostupné v celé řadě designových stylů v sobě spojily bezpečnost a technologie k zajištění dlouhé životnosti.

Jednopákové sprchové baterie v podomítkovém provedení

Minimalistické pojetí. Celá regulace je soustředěna v hlavním ovládacím prvku. Z něho se voda rozvádí do ruční sprchy s vlastním přívodem na stěně, nebo do hlavové sprchy.

Jednopákové vanové baterie v podomítkovém provedení

Souprava zahrnuje volně stojící podlahovou baterii kombinovatelnou s druhým výstupem vody pro hlavovou anebo ruční sprchu podle toho, čemu dává milovník vody přednost.
DESIGN, KTERÝ VÁS BUDE INSPIROVAT
Designové řady jednopákových sprchových baterií TRES v nástěnném nebo podomítkovém provedení pokrývají kompletní řadu možností dekorativního ztvárnění. Každý model vnese do prostoru jiný estetický směr a škála dostupných řešení uspokojí každý požadavek na funkcionalitu. Nechte se inspirovat výběrem, který jsme pro vás připravili.