Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

SHOWER TECHNOLOGY
Doteková sprcha se snadnou instalací

Ovládání sprchy na jediný dotek.

Díky této elektronické termostatické baterii si užijete bezstarostné sprchování. Na dotykovém digitálním panelu si můžete snadno a přehledně naprogramovat teplotu a tok vody a vytvořit si tak jedinečný osobní zážitek.

Spojení technologie a designu pro váš nový prožitek ze sprchy.

Zjistěte více

DOTEKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Pomocí termostatického elektronického ovládání se teplota a jednotlivé výstupy vody regulují digitálně, jediným dotykem.

+
+
+
+
+
Informační displej.
Volba teploty.
Nastavení průtoku.
Zapnuto, vypnuto a přerušeno.
Nastavení výstupu vody.

Přesná teplota

Při spuštění má voda teplotu 38 °C. Její maximální hranice je 46 °C. Zvolená teplota je uvedena číselně a na stupnici barev.

2 až 4 různé výstupy pro vodu

Digitální ovládání je přizpůsobeno každému sprchovému celku v závislosti na požadovaném počtu výstupů vody. Tak se pouhým dotekem obrazovky aktivuje požadovaný výstup, ať už se jedná o kropítko, sprchu, trysky nebo vodopád. Verze se 3 a 4 výstupy umožňují používat dva výstupy vody zároveň při jednom použití.

Provedení do sprchy

Warm System. Světlo na digitálním panelu po dobu získávání nastavené teploty bliká a víte tedy přesně, kdy je vaše sprcha připravena.

Hermetická obrazovka

Ovládací panel je zcela hermetický, s osvětlením tlačítek při provozu, v bílém nebo černém provedení.

ELEKTRONICKÁ TERMOSTATICKÁ JEDNOTKA

Elektronickou termostatickou jednotku tohoto výrobku můžete instalovat ve vzdálenosti mezi 5 až 10 metry od samotného sprchového koutu. To vám umožní instalaci v podstatě na jakémkoli místě v domě, jako například na terase, v komoře či v prádelně, a to s použitím falešného stropu, uvnitř nábytku či v dutinách pod vanou.

Minimální instalace a rychlá montáž

2 výstupy/ů
3 výstupy/ů
4 výstupy/ů

BEZPEČNOST A EFEKTIVITA

  • Digitální směšovač se vypne, je-li sprcha nepřetržitě puštěna déle než 15 minut.
  • Systém proti opaření. V případě poruch dodávek studené vody se zařízení zablokuje a průtok vody se zastaví.
  • V případě výpadku proudu, ačkoli je zařízení v provozu, se zařízení zablokuje a proud vody se přeruší. Po obnovení dodávky proudu bude zařízení nadále zastavené, čili je třeba zařízení znovu zapnout.
  • Součástí je regulátor tlaku, aby mohl instalatér snáze provést vyrovnání tlaku.
ZOBRAZIT VÝROBKY ZOBRAZIT KATALOG