Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

TRES-CLASIC
Elegancki i współczesny

Seria Tres-Clasic będzie elegancką i romantyczną ozdobą każdej łazienki czy kuchni.

Baterie serii Tres-Clasic zostały przeprojektowane w taki sposób, żeby nie zmienić ich oryginalnej budowy, a dopasować do współczesnych potrzeb rynku, zachowując najwyższe standardy jakości.

Kolekcja ta wyróżnia się zaokrąglonymi kształtami, falistymi krawędziami i delikatnymi linami, które dają wrażenie ciepła, elegancji i charakteru. Naszym priorytetem było dopieszczenie oraz ulepszeanie najdrobniejszego szczegółu, jak również wprowadzenie niewielkich zmian estetycznych przy zachowaniu niepowtarzalnego klasycznego wzornictwa serii.

Odkryj więcej

Chrom

Klasyczne produkty z nowoczesną technologią

Tres powiększyło swoją serię Tres-Clasic o baterie termostatyczne, zarówno natynkowe jak i podtynkowe w zestawie z Block-System, oraz o najnowocześniejszy system Shower Technology z elektronicznym panelem sterującym.

BLOCK SYSTEM

Baterie termostatyczne podtynkowe, które wyznaczają trendy

Zaletą baterii termostatycznych podtynkowych jest prostota i piękno. Zapewniają one precyzyjną kontrolę temperatury dzięki wkładowi termostatycznemu tres instant 57, niezatykającemu się, o dużej wytrzymałości i z zabezpieczeniem antyosadowym. Ponadto wbudowane wkłady mieszające są wyjątkowo wydajne. Podtynkowy korpus jest bardzo prosty w instalacji. Wewnętrzny system kotwienia upraszcza montaż, dzięki czemu wszystkie elementy są idealnie dopasowane. Dostępny w wersji 2- i 3-drożnej.

SHOWER TECHNOLOGY

Sterowanie prysznicem jednym dotykiem

Elektroniczny termostat pozwala cieszyć się kąpielą bez zmartwień. Dzięki cyfrowemu ekranowi dotykowemu można w prosty i intuicyjny sposób zaprogramować temperaturę i strumień wody, aby każda kąpiel była wyjątkowym doświadczeniem. Elektroniczna centralka termostatu w tym produkcie może być zamontowana nawet 5 czy 10 metrów od prysznica, co daje możliwość ulokowania jej w jakimkolwiek miejscu w domu, jak taras, schowek, pralnia czy wykorzystać w tym celu podwieszany sufit, wnętrze mebli lub wnękę przy wannie. Dostępny w wersji 2- i 3-drożnej.

ZOBACZ PRODUKTY ZOBACZ KATALOG