Potrzebuję kranu do umywalki, ale... jakiego? Jest ich tyle do wyboru!

Ten przewodnik ma za zadanie ukierunkować użytkownika i pomóc mu w wyborze baterii umywalkowej spośród wszystkich istniejących możliwości.

Czytaj dalej >

Czym są i jak działają baterie termostatyczne?

Odkryj zalety tego systemu, który reguluje w sposób automatyczny temperaturę i strumień wody.

Czytaj dalej >

Rozpocznij swoją karierę zawodową w TRES

W maju TRES uczestniczyła w różnych wydarzeniach dotyczących rekrutacji talentów, zorganizowanych dla zainteresowanych firm przez katalońskie uniwersytety. Głównym założeniem tego typu wydarzeń jest wspieranie zatrudniania osób kończących studia oraz łączenie świata uniwersyteckiego z zawodowym.

Czytaj dalej >

Produkty TRES są uznawane w świecie

Odkryj dlaczego wzornictwo, technologia i wartości firmy TRES są uznawane w świecie.

Czytaj dalej >

Jak konserwować baterie nieuszkadzając ich

Chromowane baterie z mosiądzu są niezwykle odporne na korozję, jednak jeśli chcemy je utrzymać w dobrym stanie, powinniśmy dokonywać częstej ich konserwacji. Chromowane wykończenie może być uszkodzone przez niektóre ścierające środki czystości.

Czytaj dalej >

Dlaczego baterie jednouchwytowe są tak wytrzymałe?

Baterie uruchamiane dźwignią typu jednouchwytowego podłączone są do mechanizmu aktywującego i regulującego wyjście wody, określanego też mianem głowicy charakteryzującej się wysoką jakością, precyzją i odpornością oraz nie wymagają konserwacji. Materiał stosowany do produkcji głowic ceramicznych charakteryzuje się dużą wytrzymałością i składa się z dwóch dysków przesuwających się delikatnie jeden na drugim. W przypadku TRES, system ten jest pewnego rodzaju sprzęgłem i jest opatentowany.

Czytaj dalej >

Bateria w kuchni nie pozwala mi otworzyć okna

Kiedy zaczynasz remont w kuchni i chcesz mieć zlewozmywak naprzeciw okna, ważne jest, by wybrać system baterii składanych. Są to modele, które mogą zmieniać pozycję wylewki oraz dźwigni jednouchwytowej z pionu do poziomu, co jest niezwykle ważne, by unikać problemów w tej strefie pracy.

Czytaj dalej >

Nowe baterie czasowe TRES

TRES Grifería, w swoim zaangażowaniu oraz poszanowaniu środowiska naturalnego, tworzy nową linię baterii czasowych na użytek publiczny oraz profesjonalny, zalecaną do każdego rodzaju łazienek i charakteryzującą się wystylizowaną formą o zredukowanych proporcjach.

Czytaj dalej >

Ile kosztuje bateria kranowa?

Kran od wewnątrz. Dowiedz się, z jakich elementów jest zbudowany i co sprawia, że jest bardziej wytrzymały.

Czytaj dalej >

Zespół Angelmana

TRES współpracuje ze Stowarzyszeniem Zespołu Angelmana i finansuje książkę Soy Ángel (Jestem Aniołem), dzięki której udaje się zebrać na realizację projektu 10 tys. euro.

Czytaj dalej >

Nowe KATALOGI TRES 2017

Chcąc uczynić z nich jak najbardziej przydatne narzędzie dla naszych klientów, przedstawiamy praktyczne i funkcjonalne, nowe katalogi TRES 2017 o bardzo aktualnej i przejrzystej estetyce. Godnymi szczególnego wyróżnienia są systemy Block-System, Shower Technology, 3-drożnej Baterii Jednouchwytowej i Mono-Term®, stworzone przy wykorzystaniu najnowszej technologii.

Czytaj dalej >

Nowy SYSTEM TRES SHOWER TECHNOLOGY (3- i 4-drożny)

TRES Grifería rewolucjonizuje termostatyczny panel sterowania Shower Technology, wprowadzając nowy 3- i 4-wylotowy przełącznik cyfrowy. Nowa wersja umożliwia łatwe zmienianie lub naprzemienne przestawianie z opcji natrysku ściennego na ręczny lub boczny, zapewniając jednocześnie dwa wyloty wody.

Czytaj dalej >

Zachwyca nas nowa 3-drożna bateria jednouchwytowa

Ty również odkryj jej wspaniałe wzornictwo i praktyczną funkcjonalność.

Czytaj dalej >

Cennik Baterii kranowych TRES 2017. Najprostszy i intuicyjny

Nowy Cennik Baterii kranowych firmy TRES jest przejrzysty i wyjątkowo intuicyjny. Wprowadza firmowe nowości i ułatwia pracę klientom i specjalistom z branży.

Czytaj dalej >

SOLIDARNA TRES

Pomimo ogromnego rozwoju i ekspansji międzynarodowej, firma TRES Grifería - z bagażem ponad 45 lat badań i doświadczeń w sektorze - nadal ukazuje swój rodzinny i solidarny charakter, wspierając lokalne inicjatywy pomagające poprawić jakość życia najmniej uprzywilejowanych i zagrożonych wykluczeniem społecznym osób.

Czytaj dalej >

Możliwości w zakresie dekoracji

Wybrane akcesoria nadadzą każdej łazience funkcjonalnego, odmiennego i osobistego charakteru, a jednocześnie podkreślą użytkowe przeznaczenie tego miejsca.

Czytaj dalej >

Funkcjonalne baterie kuchenne

Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom dynamicznym, inteligentnym i praktycznym, szeroka oferta baterii kuchennych TRES pomoże zamienić każdą kuchnię w wielofunkcyjną przestrzeń do pracy.

Czytaj dalej >

Stwórz atmosferę SPA

Bez względu na styl czy powierzchnię łazienki, produkty TRES Grifería oferują Państwu spersonalizowane rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej >

10 Zalet baterii MONO-TERM®, które warto znać

Dowiedz się, jakie zalety posiadają baterie MONO-TERM® firmy TRES Grifería w stosunku do innych baterii kranowych jednouchwytowych.

Czytaj dalej >

WYSOKOŚĆ KBATERII: Oraz odległość użytkowa

Wzornictwo baterii kranowej nie powinno być dostosowane do konkretnej estetyki, lecz powinno oferować rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb takich jak mycie rąk, mycie włosów czy napełnianie większych pojemników.

Czytaj dalej >

Poznaj natryski ręczne TRES

Gama natrysków ręcznych TRES – o różnych rozmiarach i formach -została zaprojektowana, aby dostosować się do Państwa potrzeb i nastrojów, zapewniając komfort i dobre samopoczucie podczas codziennego prysznica, przy jednoczesnym niskim zużyciu wody.

Czytaj dalej >

Wykończenie w modnym kolorze białym matowym

Oczywiście elementy chromowane to zawsze modne wykończenie, ale warto zastanowić się nad elementami dekoracji w innych kolorach. Tres Griferia przygotowała serię baterii kuchennych w całości w kolorze białym, bez połysku, idealną dla każdego stylu i niezwykle funkcjonalną.

Czytaj dalej >

Właściwości przeciwbakteryjne miedzi

TRES Grifería do produkcji baterii używa tylko najwyższej jakości materiałów, sposobów obróbki i wykończeń. W procesie produkcji w firmie TRES, będącej wynikiem 40 lat doświadczeń, do korpusów i elementów składowych baterii używamy elementów mosiężnych stopu CB755S spełniających normę UNE-EN 1982:2009.

Czytaj dalej >

Deszczownice wielkoformatowe

W Tres Griferia chcielibyśmy zaproponować do Państwa łazienek nasze sufitowe deszczownice podtynkowe, wielkoformatowe, awangardowe, wykonane ze stali nierdzewnej z wykończeniem chromowanym, wytrzymałe i o wyjątkowo płaskim wzornictwie.

Czytaj dalej >

TRES przedstawia swój nowy Cennik 2016

Tres Grifería przedstawia klientom i profesjonalistom z sektora nowy Cennik, który obowiązywać będzie od dnia 1 stycznia 2016 roku.

Czytaj dalej >

Nowy sposób kontrolowania przyjemności

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym systemem Tres Block System® Vertical, najlepszym rozwiązaniem dla podtynkowych instalacji termostatycznych.

Czytaj dalej >

Zestaw elementów

Tres Grifería przedstawia nowe baterie modułowe, do dowolnego i elastycznego montażu. Wystrój strefy umywalkowej można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Czytaj dalej >

Stałe poszukiwanie doskonałości

Czytaj dalej >

BARCELONA DESIGN WEEK 2015

Czytaj dalej >

Znajdź informacje na temat naszych produktów w mediach.

Nasze produkty w mediach.

Czytaj dalej >

SHOWER TECHNOLOGY®: Rewolucja w świecie pryszniców

Dzięki SHOWER TECHNOLOGY firma TRES zrewolucjonizowała sposób korzystania z prysznica.

Czytaj dalej >

NOWE KATALOGI

Szeroka gama rozwiązań

Czytaj dalej >

MONO-TERM: Maksymalny komfort jednouchwytowej baterii prysznicowej.

Ostatnia światowa nowość TRES to nowy model baterii jednouchwytowej.

Czytaj dalej >

Więcej przestrzeni dzięki podtynkowej baterii bidetowej do W.C.

Nowy system zapewnia użytkownikowi bezpośrednią oszczędność miejsca i pieniędzy, gdyż dzięki niemu można wyeliminować bidet i zwiększyć w ten sposób powierzchnię użytkową łazienki.

Czytaj dalej >

Działalność prospołeczna firmy TRES.

Na przestrzeni całego roku TRES Griferia prowadzi szeroko zakrojoną działalność prospołeczną na rzecz potrzebujących

Czytaj dalej >

CLASS-TRES - piękno przyrody w Twojej łazience.

Nowa seria CLASS-TRES została stworzona z myślą o zapewnieniu użytkownikom przyjemności płynącej z kontaktu z wodą, zmysłowych doznań świata natury oraz tak potrzebnego w dzisiejszych czasach komfortu.

Czytaj dalej >

SHOWER TECHNOLOGY - Prysznic z funkcją chromoterapii.

Dzięki postępom technologii innowacyjne produkty cechują się lepszą funkcjonalnością i zwiększoną łatwością użycia.

Czytaj dalej >

Nasza firma liderem w ekowydajnych bateriach kranowych ‘TRZY W JEDNYM’.

TRES jest wiodącym przedsiębiorstwem w zakresie wynajdywania systemów zapewniających oszczędność wody i energii bez obniżenia komfortu użytkownika.

Czytaj dalej >

Baterie kranowe do funkcjonalnej kuchni.

Nowe trendy w kuchennych aranżacjach wymagają baterii kranowych o nowoczesnym wzornictwie.

Czytaj dalej >

TRES przekazuje czek na rzecz CARITAS.

Kolejny rok z rzędu pracownicy firmy TRES Grifería przekazali Caritas czek o wartości równej kwocie uzyskanej ze sprzedaży losów na loterię

Czytaj dalej >

Shower-Technology.

Dzięki rozwojowi technologii w dziedzinie baterii kranowych dysponujemy elementami zwiększającymi komfort naszych produktów oraz podnoszącymi jakość życia użytkowników.

Czytaj dalej >

Powrót Serii MAX-TRES

Żaden architekt, dekorator wnętrz czy instalator nie będzie mógł powiedzieć, że nie znalazł rozwiązania na miarę swoich potrzeb. Niezwykła rynkowa popularność tej serii o wysokim poziomie estetyki skłoniła firmę TRES do jej udoskonalenia, rozszerzenia i ponownego wylansowania.

Czytaj dalej >

FLAT-TRES - komfort w niezwykle konkurencyjnej cenie

Wzornictwo i komfort w wyjątkowo dobrej cenie. Nowa seria FLAT-TRES, o delikatnych i harmonijnych kształtach, stanowi doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności.

Czytaj dalej >

Nowe baterie termostatyczne z głowicą TRES-INSTANT 57

Technologia stale się rozwija. Jeśli wdrożymy rozwój technologiczny do termostatów, przedłużymy ich czas użytkowania i zmniejszymy koszty utrzymania.

Czytaj dalej >

Elegancja baterii podtynkowych firmy TRES

Zainstalowanie każdej z serii należącej do gamy baterii podtynkowych firmy TRES wywołuje podziw, wnosząc elegancję do pomieszczenia.

Czytaj dalej >

Najszersza gama porduktów kuchennych

Szeroka gama produktów kuchennych w różnych stylach i aranżacjach, oferowanych przez firmę TRES, daje duży wachlarz możliwości w celu osiągnięcia pożądanej harmonii.

Czytaj dalej >

Baterie jednouchwytowe

W przypadku najbardziej klasycznych aranżacji seria baterii kranowych RETRO-TRES spełnia wszelkie wymogi w celu uzyskania pożądanego efektu.

Czytaj dalej >

Odnowienie salonu wystawienniczego

Firma TRES po raz kolejny odnowiła i udoskonaliła swój imponujący salon 'TRES Training Center' dzięki włączeniu wszystkich nowości na bieżący rok 2013.

Czytaj dalej >

Nowe dodatki SLIM-TRES

Aby znaleźć rozwiązania na miarę tej nowej tendencji firma TRES zaprojektowała nowe dodatki do łazienek całkowicie dostosowane do estetyki nowej serii SLIM-TRES.

Czytaj dalej >

Rozszerzenie serii MAX-TRES

Wielki sukces estetyki serii MAX-TRES zaowocował włączeniem nowych elementów do tej linii w celu dostosowania jej do nowych i zróżnicowanych współczesnych wnętrz

Czytaj dalej >

Najlepsze baterie termostatyczne na rynku.

Firma TRES zaliczyła na szóstkę z plusem najbardziej rygorystyczne kontrole w celu uzyskania najbardziej restrykcyjnych certyfikatów.

Czytaj dalej >

LOFT Colors

Nowe trendy we wzornictwie łazienek i kuchni wymagają nowych rozwiązań w zakresie estetyki baterii kranowych.

Czytaj dalej >

SLIM-TRES: linia przyszłości.

Oryginalna i funkcjonalna - to nowa rewelacyjna seria TRES.

Czytaj dalej >

Nowy katalog/cennik 2013.

FIRMA TRES wydała swój nowy katalog/cennik 2013 z innowacyjnymi, ciekawymi nowościami w zakresie produktów i technologii.

Czytaj dalej >

Mono-Term®: większy komfort baterii jednouchwytowych.

Funkcjonalność baterii jednouchwytowych w połączeniu z komfortem charakterystycznym dla baterii termostatycznych.

Czytaj dalej >

Katalog prezentujący serię SLIM-TRES.

TRES publikuje nowy katalog, aby zaprezentować serię SLIM-TRES.

Czytaj dalej >

Chwila kąpieli.

Jest to czas relaksu, woda spływa delikatnie po Twoim ciele.

Czytaj dalej >

Powiększenie ekspozycji w TRES TRAINING CENTER.

Po wielkim sukcesie, jakim okazało się otworzenie w naszym ośrodku TRES TRAINING CENTER salonu wystawienniczego, cieszącego się uznaniem wśród profesjonalistów z branży, firma TRES postanowiła rozszerzyć swoją ekspozycję o nowy salon poświęcony natryskom.

Czytaj dalej >

Zadowolenie z komfortu w Twojej łazience.

Dzięki nieustannym badaniom firma TRES dokonała kolejnego postępu tworząc niezwykłą kolekcję z serii LOFT – TRES.

Czytaj dalej >

Nowy katalog/cennik 2012.

TRES przedstawia swój nowy katalog/cennik 2012 z ciekawymi, innowacyjnymi produktami.

Czytaj dalej >