Monoclasic od Tres: Vůbec nestárne!

Klasika že je zastaralá? Řada Monoclasic značky Tres Grifería byla nově navržena, s malými estetickými změnami. Přitom si však udržuje svůj nezaměnitelný klasický design a oživuje původní tradiční hodnoty.

Číst víc >

Černé baterie do koupelny? Proč ne?

Už jste někdy u vodovodních baterií pro umyvadlo, bidet, sprchu či vanu zapřemýšleli nad černou barvou? TRES nabízí celou škálu produktů kombinujících komfort se spolehlivostí s černým nátěrem a estetickým ztvárněním, které se neomrzí.

Číst víc >

Strategický plán společnosti TRES pro nové talenty

K zajištění potřeb společnosti TRES neváhalo oddělení lidských zdrojů vytvořit plán pro přijímání nových kvalifikovaných talentů, který se zaměřuje na digitální média, protože tradiční portály již nejsou tak účinné a digitalizace je dnes v naší společnosti značně zakořeněná.

Číst víc >

Exkluzivní povrchové úpravy: To nejmodernější v oblasti baterií

Exkluzivní výrobky s nejmodernější technologií, vytvořené pro vybranou a velmi náročnou klientelu, jsou poslední novinkou TRES. Pro ty nejnáročnější jsou k dipozici baterie se speciální povrchovou úpravou (barvy, matné tóny a zlato) dodávající bateriím na exkluzivitě.

Číst víc >

Může mi jednopáková baterie dodat pocit bezpečí?

Jedním z míst vyžadujících bezpečnost v našem domově je bez pochyby koupelna stejně tak jako kuchyně, a to především v případě soužití s malými dětmi či staršími osobami. Právě proto v TRES Grifería již po 15 let přidáváme do našich baterií jednu z nejefektivnějších bezpečnostních funkcí, Protec-TRES® nebo-li systém proti opaření.

Číst víc >

Znáte vodovodní baterie, ze kterých voda proudí v podobě kaskády?

Každodenně přibývá těch, kteří upřednostňují baterie, z nichž voda proudí v podobě kaskády. Jejich jedinečný design je právě to, díky čemuž vynikají, aniž by však měl vliv na jejich cenovou dostupnost.

Číst víc >

Volně stojící baterie vymyšlené hlavou

Vodovodní baterie od TRES Grifería,vymyšlené hlavou, se odlišují díky své pokročilé technologii a technické kvalitě, vlastnostem, patrným na jejich formách a naopak: Jejich design potvrzuje přesnost a revolučnost jejich mechanizmu a celé vnitřní struktury.

Číst víc >

Poznáte rozdíl mezi kalibrovaným a běžným vodovodním perlátorem?

Na trhu existuje mnoho typů perlátorů a všechny fungují stejným způsobem. Jedná se o komponenty, které mísí vodu a vzduch, a tím vytvářejí bohatší proud vody bez šplíchání. V TRES Grifería je máme rozdělené následujícím způsobem.

Číst víc >

Uznání za řízení kvality a služeb společnosti TRES Grifería

Díky společnému úsilí a závazku všech profesionálů společnosti TRES můžeme rok za rokem udržovat naši úroveň a přizpůsobit se nové verzi norem 2015 týkající se „Systémů řízení kvality UNE-EN-ISO 9001“.

Číst víc >

Project-Tres. Formule 1 štěstí

Technologický pokrok a chytrý design. Tato nejinovativnější řešení TRES otvírají nové průzkumné cesty k vytvoření koupelny budoucnosti plné přímých, čistých linií a různých inspirativních prostředí k odpočinku. S novou řadou Project-Tres nabízí tým TRES volné a funkční prostory přinášející daleko větší pocit štěstí.

Číst víc >

Máte problémy s tlakem vody?

Pokud čtete tyto řádky, je možné, že jste někdy zažili nepříjemné chvilky ve sprše, když neteče teplá, protože někdo někde v domě otevřel kohoutek nebo spláchl. V takovém případě máte problém s tlakem vody.

Číst víc >

Školní návštěva prostor společnosti TRES

22. a 24. ledna mělo přibližně 70 třináctiletých žáků 2. ročníku střední školy Instituto Público Vall d’Arús z Vallirany možnost navštívit centrálu společnosti TRES Grifería.

Číst víc >

Nový Ceník společnosti TRES. Nejužitečnější průvodce vodovodními bateriemi

Tres Grifería představuje nový ceník 2018, který obsahuje novou nabídku a zajímavé produkty pro koupelnu a kuchyň.

Číst víc >

Jak čistit filtry a kartuše termostatických baterií?

TRES Grifería nabízí nejširší paletu termostatických sad a specializuje se na termostaty poslední generace.

Číst víc >

TRES obnovuje svůj sociální akční program

S cílem podpořit a rozšířit plán sociálního a pracovního zapojení soukromá nadace Fundación privada TRES obnovuje svou působnost díky nové smlouvě mezi společností TRES a nadací Fundación Mas Albornà.

Číst víc >

Jaké jsou výhody poloprůmyslových kuchyňských baterií?

Jsou to modely používané v současnosti v moderních domácích kuchyních za účelem dosažení větší přesnosti a s cílem přinést do domácí kuchyně profesionální technologie z restaurací a průmyslových provozů, které ji promění v prostor mnohem praktičtější, bezpečnější a méně náročný na čistotu.

Číst víc >

Proč jsou tak důležité zpětné ventily?

Jedná se o zadržovací systém, zabraňující zpětnému průtoku vody, který může být zapříčiněn ztrátou tlaku či snížením průtoku, čímž zajišťuje větší bezpečnost a přesnost u termostatických baterií.

Číst víc >

Potřebuji vodovodní baterii pro umyvadlo, ale... kterou? Je skutečně z čeho vybírat!

Tento průvodce by měl uživatelům pomoci orientovat se při výběru vodovodní baterie pro umyvadlo a rozhodování mezi všemi existujícími typy.

Číst víc >

Co jsou termostatické baterie a jak fungují?

Objevte výhody systému, který je schopný automaticky regulovat teplotu a průtok vody.

Číst víc >

Vaše profesionální kariéra u firmy TRES

V květnu se TRES zúčastnila různých náborových akcí talentů, které nabízejí katalánské univerzity zainteresovaným firmám. Hlavním cílem těchto akcí je podpořit pracovní zapojení osob, které ukončí své studium, a propojit akademický svět se světem prase.

Číst víc >

Mezinárodní uznání pro produkty TRES

Zjistěte, proč jsou design, technologie a hodnoty společnosti TRES uznávané v mezinárodním měřítku.

Číst víc >

Jak pečovat o baterii, aniž bychom ji poškodili

Baterie s pochromovaným povrchem jsou vysoce odolné vůči korozi, přesto je však důležité často provádět jejich údržbu, pokud je chceme mít v dokonalém stavu po dlouhou dobu. Pochromovanou povrchovou úpravu mohou poškodit některé agresivní čisticí prostředky.

Číst víc >

Proč jsou jednopákové baterie tak odolné?

Vodovodní baterie ovládané pákou zpravidla bývají vybaveny mechanizmem aktivujícím a regulujícím výtok vody, také nazývaným kartuš, s vysokou přesností, kvalitou a odolností, nevyžadujícím údržbu. Materiál použitý pro výrobu keramických kartuší má vysokou odolnost a celý mechanizmus sestává ze dvou disků, které se proti sobě zlehka posunují. V případě značky TRES se jedná o systém na bázi spojky, který byl patentován.

Číst víc >

Kuchyňská vodovodní baterie mi brání v otevření okna

Pokud začínáte renovaci vaší kuchyně a máte dřez přímo pod oknem, bude důležité zvolit sklopný systém vodovodní baterie. Jedná se o modely umožňující změnu polohy výtokové trubice a páky ze svislé do vodorovné polohy, čímž jsou velmi vhodné pro řešení těchto problémů ve zmíněné části kuchyně.

Číst víc >

Nové baterie s časovačem od firmy TRES

TRES Grifería, s ohledem na životní prostředí a nepřetržitým závazkem vůči němu, vytvořila novou řadu baterií s časovačem pro použití jak veřejné tak i profesionální, určené pro všechny typy umyvadel, vynikající svým designem stylizovaných forem a zredukovaných proporcí.

Číst víc >

Kolik stojí vodovodní baterie?

Vodovodní baterie zevnitř. Zjistěte, z jakých komponentů se skládá a jaké vlastnosti ji činí odolnější.

Číst víc >

Angelmanův Syndrom

Společnost TRES spolupracuje s Asociací pacientů s Asociación Síndrome de Angelman (Angelmanovým syndromem) a financuje knihu Soy Ángel (Andělské dítě), která pro tento projekt dokázala získat již 10 000 eur.

Číst víc >

Nové KATALOGY TRES 2017

Nové katalogy TRES 2017 jsou řešeny tak, aby po vizuální stránce odpovídaly současné estetice a byly zároveň praktické a funkční, čili aby našim klientům byly co nejvíce k užitku. Důraz klademe na systémy Block-System, Shower Technology, Monomando 3V a Mono-Term®, u kterých jsme uplatnilinejnovější technologie.

Číst víc >

Novinka TRES SHOWER TECHNOLOGY (s 3 nebo 4 výstupy)

Společnost TRES Grifería přináší revoluční řešení termostatického ovládacího panelu: Shower Technology systém je nyní vybaven digitálním přepínačem se 3 a 4 výstupynovým . Nová verze umožňuje měnit či upravovat jednoduchým způsobem a bez námahy možnosti nástěnné, ruční či boční sprchy – umožňuje dva výstupy vody ve stejný čas při jednom použití.

Číst víc >

Nová trojcestná jednopáková baterie v nás probouzí emoce

Objevte i vy její skvělý design a její praktickou funkčnost.

Číst víc >

Ceník společnosti TRES Grifería 2017. Nejednoduší a nejintuitivnější

Nový ceník společnosti TRES Grifería je vizuální a velmi intuitivní. Obsahuje všechny poslední novinky firmy a usnadňuje práci klientům a profesionálům v oboru.

Číst víc >

FIRMA TRES JE SOLIDÁRNÍ

Dokonce i při obrovském růstu a mezinárodní expanzi společnost TRES Grifería, s více než 45 lety zkušeností v sektoru a působením ve výzkumu, si i nadále zachovává svůj rodinný a solidární charakter a podporuje místní iniciativy, které pomáhají zlepšovat kvalitu života osobám znevýhodněným, ohroženým sociálním vyloučením.

Číst víc >

Možnosti dekorace

Volbou těchto doplňků zanecháte každé koupelně funkční, odlišný a osobní charakter a zároveň tomuto prostoru dodáte praktický ráz.

Číst víc >

Kuchyňské baterie s funkčním designem

Díky všem těmto dynamickým, inteligentním a praktickým řešením pomáhají baterie TRES změnit jakoukoliv kuchyni v multifunkční pracovní zónu.

Číst víc >

Vytvořte si prostředí SPA

Ať již jsou její styl a rozměry jakékoliv, výrobky značky TRES Grifería jsou schopny vždy nabídnout řešení na míru.

Číst víc >

10 výhod baterií MONO-TERM®, které je dobré znát

Přesvědčte se o výhodách baterií MONO-TERM® oproti ostatním běžným pákovým bateriím.

Číst víc >

VÝŠKA BATERIÍ: A vzdálenost při jejich použití

Design baterie nemusí být vždy ovlivněn konkrétním estetickým kritériem, naopak, měl by nabízet vhodná řešení pro specifické potřeby uživatele, ať je to mytí rukou, vlasů či plnění rozměrných nádob.

Číst víc >

Seznamte se s ručními sprchami TRES

Řada ručních sprch společnosti TRES Grifería je díky svému designu s rozličnými rozměry a formami vhodná pro dokonalé přizpůsobení potřebám a náladám uživatele, přičemž při každodenním sprchování přináší pocit pohodlí a spokojenosti při nízké spotřebě vody.

Číst víc >

Matná bílá, barva, co se nosí

Přesto, že pochromování je vždy vynikajícím řešením, je nutné vyzdvihnout také dekorační vlastnosti jiných druhů barev. Společnost Tres Grifería připravila sérii kuchyňských baterií v matné bílé barvě, která je vhodná pro jakýkoliv okamžik a styl. Bílá je barvou, kterou můžete dokonalým způsobem kombinovat s jakýmkoliv materiálem, a je nadčasová.

Číst víc >

Antimikrobiální vlastnosti mědi

TRES Grifería používá při výrobě svých baterií pouze materiály a postupy prvotřídní jakosti. Při výrobním procesu jednotlivých komponentů baterií TRES, které jsou plodem čtyřicetiletých zkušeností firmy, jsou používány mosazné ingoty slitiny CB755S, dle normy ČSN EN 1982:2009.

Číst víc >

Velkoformátové sprchy

Ve společnosti Tres Grifería Vám nyní pro Váš sprchový kout nabízíme moderní, zabudované velkoformátové sprchy v provedení z nerezové oceli, potažené vysoce odolným chromem a s dokonale plochým povrchem.

Číst víc >

Společnost TRES představuje nový Ceník 2016

Společnost TRES Grifería nabízí svým zákazníkům a profesionálům sektoru nový Ceník s platností od 1. ledna 2016.

Číst víc >

Nový způsob, jak ovládat potěšení

Objevte náš systém Tres Block System® Vertical, nejlepší volbu pro instalaci termostatických vestavěných baterií.

Číst víc >

Sada prvků

Tres Grifería představuje svobodnější a přizpůsobivější směr v oblasti modulárních baterií. Z hlediska designu koupelen existuje stejně tolik možností jako potřeb.

Číst víc >

Stálé hledání dokonalosti

Číst víc >

BARCELONA DESIGN WEEK 2015

Číst víc >

Získejte informace o našich produktech ze sdělovacích prostředků.

Naše produkty v médiích.

Číst víc >

SHOWER TECHNOLOGY®: Revoluce ve sprchování

Společnost TRES provedla převratné změny ve způsobu, jak používat vodovodní baterie. Jedná se o SHOWER TECHNOLOGY.

Číst víc >

NOVÉ KATALOGY

Široká škála řešení

Číst víc >

MONO-TERM: Maximální komfort se směšovací jednopákovou sprchou.

Nejnovější světovou novinkou společnosti TRES je nový směšovací jednopákový model.

Číst víc >

S vestavným bidetem pro toaletu ušetříte místo.

Nový systém nabízí uživateli přímou úsporu místa a peněz, neboť díky němu lze bidet a prostor potřebný pro jeho instalaci zcela eliminovat.

Číst víc >

TRES solidární.

TRES Grifería se během roku účastní různých solidárních akcí pro potřebné skupiny lidí.

Číst víc >

CLASS-TRES – příroda v koupelně.

Nová řada CLASS-TRES, inspirovaná přírodními prvky, byla vytvořena tak, aby svým uživatelům nabízela radost z vody, vnímání ekosystému a potřebný komfort pro současný život.

Číst víc >

SHOWER TECHNOLOGY se sprchou s Chromoterapií.

Technický pokrok u nejnovějších výrobků nám nabízí větší funkčnost a komfort při jejich používání.

Číst víc >

Lídr na poli ekologicky efektivních baterií ‘TŘI V JEDNOM’.

Společnost TRES je lídrem ve vynalézání systémů úspory vody a energie, které nesnižují komfort uživatelů.

Číst víc >

Vodovodní baterie pro funkční kuchyně.

Nové estetické trendy u kuchyní vyžadují nové, designové kohoutky.

Číst víc >

Společnost TRES předává šek charitě CÁRITAS.

I v letošním roce odevzdali zaměstnanci firmy TRES Grifería šek charitativní společnosti Cáritas s částkou vybranou při losování dárkových košů.

Číst víc >

Shower-Technology.

Technologický vývoj přináší do oblasti vodovodních baterií prvky, které zvyšují komfort našich výrobků a tím i kvalitu života uživatelů.

Číst víc >

Řada MAX-TRES nově.

Žádný architekt, interiérový designér nebo instalatér nebude moci říci, že nenašel řešení, které potřeboval.

Číst víc >

FLAT-TRES, komfort za velmi výhodnou cenu.

Design i komfort je již možné získat za dobrou cenu. Nová řada FLAT-TRES jemných, harmonických linií nabízí dokonalou kombinaci krásy a funkčnosti.

Číst víc >

Nové termostatické baterie s ventilem TRES-INSTANT 57®

Technologie se vyvíjí. Aplikuje-li se tento vývoj na termostaty, je možné prodloužit jejich životnost a redukovat přitom údržbu.

Číst víc >

Elegance vestavěných baterií TRES

Všechny řady sortimentu vestavěných baterií TRES vyvolávají velký obdiv a po instalaci působí elegantně.

Číst víc >

Široká nabídka kuchyňských baterií

Široká škála produktů, které společnost TRES nabízí do kuchyní různých stylů a designů, poskytuje mnoho možností, jak dosáhnout požadované harmonie.

Číst víc >

Jednopáková baterie RETRO-TRES

Řada baterií RETRO-TRES splňuje všechny požadavky na dosažení žádoucího efektu v klasičtějším prostředí.

Číst víc >

Modernější showroom

Společnost TRES zlepšuje a aktualizuje svůj působivý “TRES Training Center” o všechny novinky roku 2013.

Číst víc >

Nové doplňky SLIM-TRES

Společnost TRES navrhla nové koupelnové doplňky, které lze zcela kombinovat s estetickým stylem nové série SLIM-TRES.

Číst víc >

Rozšíření řady MAX-TRES

Velký úspěch estetického provedení řady MAX-TRES vyžadoval její rozšíření, aby se přizpůsobila novým dnešním prostorům jiných charakteristik.

Číst víc >

Las mejores termostáticas del mercado.

TRES supera con amplitud los rigurosos controles de calidad para conseguir las certificaciones más exigentes del mercado.

Číst víc >

LOFT colors

Nové trendy v designu koupelen a kuchyní vyžadují nový přístup k estetice linií kohoutků.

Číst víc >

SLIM-TRES: řada budoucnosti

Jedinečná a funkční - takový je nový objev společnosti TRES.

Číst víc >

Nový katalog/sazebník 2013

TRES vydává svůj nový katalog/sazebník 2013 se zajímavými novinkami a inovacemi produktů i technologie.

Číst víc >

Mono-Term® − větší pohodlí s jednopákovou baterií

Funkčnost jednopákové baterie s podobným pohodlím, jaké poskytuje baterie termostatická.

Číst víc >

Prezentační katalog řady SLIM-TRES

K prezentaci řady SLIM-TRES vydává společnost TRES nový katalog.

Číst víc >

Sprcha plná pocitů

Chvíle relaxace, které vám dopřeje voda stékající po těle, jsou opravdové jen tehdy, máte-li baterii na úrovni.

Číst víc >

Rozšířený TRES TRAINING CENTER

Po velkém úspěchu showroomu instalovaného v našich výstavních prostorách TRES TRAINING CENTER zaštítěného profesionály odvětví ho společnost TRES rozšířila o nové prostory speciálně věnované sprchám.

Číst víc >

Potěšení z komfortu ve vaší koupelně

Neustálý výzkum společnosti TRES se vytvořením jedinečné řady LOFT-TRES posunul o krok dále.

Číst víc >

Nový katalog/sazebník 2012

Společnost TRES představuje svůj nový katalog/sazebník 2012 plný zajímavých a inovačních produktů.

Číst víc >