Znajdź odpowiednią część zamienną


Jeśli szukasz części zamiennej do jednego z naszych produktów, możesz zobaczyć film wideo lub jeśli wolisz przeczytać następujące instrukcje:

Najpierw musimy zidentyfikować produkt TRES, do którego potrzebna jest część zamienna.

- NIE - znasz numeru referecyjnego produktu; możesz go znaleźć przeglądając dział z produktami w naszej witrynie internetowej. Artykuły TRES zostały uporządkowane w naszej witrynie zgodnie z ich zastosowaniem, przejdź do najbardziej pasującego działu w celu odnalezienia produktu. Po jego odnalezieniu i wyświetleniu, jedna z zakładek znajdujących się w tym dziale to CZĘŚCI ZAMIENNE. Kliknij na nią - w nowej karcie Twojej przeglądarki otworzy się plik PDF. Znajdziesz w nim elementy składowe artykułu ze wszystkimi jego częściami zamiennymi.

- TAK - znasz numer referencyjny produktu, możesz go znaleźć bezpośrednio wprowadzając kod TRES do wyszukiwarki, znajdującej się w górnej, prawej części strony internetowej. Gdy wybierzesz artykuł, otworzy się strona opisowa produktu, jedna z zakładek, które znajdują się w tym dziale, to CZĘŚCI ZAMIENNE. Kliknij na nią - w nowej karcie Twojej przeglądarki otworzy się plik PDF. Znajdziesz w nim elementy składowe artykułu ze wszystkimi jego częściami zamiennymi.