Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

Společnost

Více než 50 let vyrábíme komfort

Společnost TRES GRIFERÍA je rodinná firma s více než padesátiletou zkušeností. Věnuje se kompletní výrobě a prodeji vysoce kvalitních vodovodních baterií určených do koupelny i do kuchyně, hydromasážních panelů a koupelnových doplňků. Má dceřiné společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Francie, Spojené království a Portugalsku. Ústřední závod o rozloze 30 000 m2 se nachází v městě Vallirana (Barcelona - Španělsko), kde se vyrábí více než 4 000 modelů vodovodních baterií. Je to jedna z nejvýznamnějších společností působících na evropském trhu a jejím velmi jasným cílem je poskytovat služby a kvalitu za dobré ceny.

Kompletní výroba probíhá v moderních instalacích, které dokáží zajistit neustálou kvalitu a kontrolu celého výrobního procesu, a také systém řízení, který spravuje dodávky a minimalizuje zásoby zákazníků na skladě. Díky tomu má společnost TRES vedoucí postavení na evropském trhu, kde nabízí vysoce kvalitní produkty pro komfort uživatelů.

Kompletní řada TRES je přizpůsobena potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Estetika a komfort, spolu s nejvyspělejší technologií jsou naše nejvyšší priority a stávají se optimálním řešením pro nové trendy v kuchyni a koupelně.

Díky široké paletě výrobků a jejich vysoké kvalitě je tak značka TRES známá po celém světě.

A zásluhou neustálého zdokonalování zařízení, výrobních procesů a technologie patří značka TRES mezi nejlépe připravené španělské firmy pro výrobu a prodej těchto výrobků.

Rozsáhlé a moderní zařízení, které má společnost TRES v městě Vallirana (Barcelona - Španělsko), zaručují neustálý vývoj značky, a tím také zvyšování efektivity, zlepšování služeb a kvality celé široké palety výrobků.