Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

V samém srdci rozlehlého sídla společnosti TRES v katalánské Valliraně se před vámi otevírá TRES TRAINING CENTER. Dokonalý rámec k seznámení s posledními novinkami a návrhy s maximální dávkou inovací. Všechno z první ruky. Více než 1 000 m2 se zde proměnilo v jedinečnou výstavní síň, která vám sebere dech. Ideální místo pro setkávání, usilující o to stát se vzorem a referencí pro všechny profesionály v oboru. Pro architekty, dekoratéry, profesionální instalatéry až po odborníky na prodejních místech. Vedle seznámení se širokou škálou produktů TRES vám showroom nabízí příležitost vše prakticky vyzkoušet a zažít tak na vlastní kůži nezapomenutelné pocity z darů vody.

PŘEJETE SI NAVŠTÍVIT TRES TRAINING CENTER?
Návštěvní hodiny

Návštěvní hodiny (sjednání termínu předem)
Od pondělí do pátek | od 9.00 do 17.00 hod


Termíny sjednávejte v předstihu alespoň 2 pracovních dnů.
K vyžádání návštěvy je připraven následující formulář. Po jeho vyplnění ověří tým TRES volné termíny a pro potvrzení návštěvy vás bude kontaktovat.

Všechna pole jsou povinná.

JAK SE K NÁM DOSTANETE

C/ Penedès, 16-26 | Zona Industrial, Sector A | 08759 Vallirana (Barcelona)