Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

KOMPLETNI SERIE

Slim Exclusive

Stylizované a ušlechtilé linie pro jedinečnou exkluzivitu. Jemná silueta řady Slim exclusive a půvab povrchových úprav. Obojí zvýrazňuje délku produktů a nezaměnitelnost jejich osobitého a moderního stylu.

Cuadro Exclusive

Kolekce, kde je každý detail vymazlený. Stylizované linie a kompaktní těleso v moderním designu. Produktová řada Cuadro exclusive, to je umělecké řemeslo v ryzím stavu. Pro nejavantgardnější interiéry a dotek zvláštnosti.

Study Exclusive

Tvarosloví jednoduchosti i extravagance. Štíhlé cylindrické tvary Study exclusive usilují o nadčasovou rovnováhu. Minimalistický a harmonický design doplňují metalické povrchové úpravy nebo celoplošné lakování v zářivých barvách.

Loft Colors

Spojení plochých a válcovitých tvarů dělá z řady Loft colors ideální kompozici schopnou stát se vhodným doplňkem k nejrůznějším stylům. O zdůraznění moderních linií se postaral svěží tandem chromu a barvy. Vítězné kombinace pro koupelny dneška.

Project-Tres

Project-tres, zcela speciální produktová řada Tres. Série, v níž se technologická inovace spojila s nejvšestrannějším designem a která vás překvapí svými povrchy. Perfektní volba k vyladění nejrůznějších prostředí. Něco na tom bude, že se každému líbí.

Tres-Clasic

Inspirace v klasických bateriích, s technologií dneška. Tres-Clasic vdechne vašemu interiéru rustikální, klasický a elegantní výraz. Speciální povrchové úpravy jsou špičkovým doplňkem k završení koupelny, která inspiruje.

Cuadro-Tres

Cuadro-tres vás uchvátí funkčností, přirozeností a koncepční krásou. Rovné a vyvážené linie s dotekem odlehčené hravosti vtisknou interiéru dekorativní tečku.

Max-Tres

Promyšlená estetika a specificky vyvinutá technika. Spojení, jež staví Max-tres mezi nejelegantnější a nejfunkčnější řady. S nimi vstoupí do koupelny modernost, jednoduchost a kvalita.

Loft-Tres

Vyváženost rovných a zaoblených ploch. To je základ, z něhož vzešla široká a rozmanitá kolekce. Produkty Loft-tres jsou nejlepším doplňkem a trefou do černého. Vyrobeny vodě na míru.

Class-Tres

Řada Class-tres se zrodila z požadavku nabídnout uživatelům koupelny veškerý komfort a pohodlí. Aktuálností svých linií skvěle zapadne do každého prostředí: do toho rozlehlého i tam, kde se každý centimetr počítá.

Lex-Tres

Jedinečné linie, elegance a inovativnost zvenku. Uvnitř pracuje nejpečlivěji promyšlená technologie pro nejvyšší komfort a nízkou spotřebu.

Alplus

Klasický a uklidňující design. Vyvážená produktová řada Alplus nabízí perfektní chod. A nikdy nevyjde z módy. V tom je její plus a zvláštnost.

Flat-Tres

Jednoduchost. Silná stránka Flat-tres. Štíhlá silueta, pohodlné ovládání a funkčnost. To vše leží v jádru série pro dostupnou, a přesto jedinečnou koupelnu. Flat-tres. Jednoduchost, která zaujme.

K-Tres

Organické tvary a šikmá osa vtiskly řadě K-tres přesvědčivost. Zjednodušené tvary, praktičnost a přívětivý výraz otevírají jejím produktům dveře do nejrůznějších prostředí.

BM-Tres

Jádrem robustní a suverénní produktové řady je jednoduchost forem. Plochá páka umocňuje přirozenost výrobků BM-tres a předurčuje je jako snadno zařaditelný prvek do každého prostředí.

Monotres 2000

Řada Monotres 2000 je vyvinuta pro prodejní sektor. Nabízí výbavu základními funkčními bateriemi za dostupnou cenu. Kompaktní modely se snadnou montáží pro běžná sanitární zařízení.

Eco-Tres

Eco-tres, linie základních produktů pro vysokoobrátkový trh. Obsahuje vše potřebné k vybavení bytu základními bateriemi se snadnou montáží a za dostupnou cenu.

Ese-23

Kohoutková řada Ese-23 představuje dostupnou alternativu v segmentu základních baterií. Retro kohoutky s označením teplé a studené vody a kompaktní korpus, to jsou hlavní znaky řady, zahrnující základní baterie pro vybavení bytu.

BASE-TRES

S řadou Base-tres vybavíte svou kuchyň a koupelnu tím nezbytným. Každá baterie této řady splňuje konkrétní funkci a ve své konstrukci spojuje účinnost a bezpečnost s jednoduchým chodem. Základem Base-tres je jednoduchost. V základu jedinečná.

BASE-TRES PLUS

Produktová řada Base-tres Plus přináší jednoduché linie, zapadající do každého prostředí. Minimalistický vzhled, ergonomické ovládání a korpus s přívětivě zvlněnými křivkami. S těmito bateriemi získáte pro koupelnu vše podstatné.

CANIGÓ-TRES

Produktům řady Canigó-tres dala Tres do vínku vlastnosti k vyšší úspoře vody a energie. Šikmou siluetu páčky a robustní konstrukci tělesa doplňuje zaoblení obrysových hran, propůjčující celé produktové řadě osobitost a moment ozvláštnění.

CANIGÓ-TRES PLUS

Rovnováha mezi designem a pohodově prožitým časem v koupelně nemusí být v rozporu s udržitelností. Canigó-tres Plus nabízí funkce, které přispívají k úspoře vody a energie a pomáhají proměnit každou koupelnu v udržitelný prostor.

MONTCAU

Ve známém designu, ale s nejnovější technikou. Produktovou řadu Montcau charakterizuje vzletné tvarosloví kohoutků a kompaktní korpus. Koncepce řady vychází z požadavku na jednoduché a hospodárné řešení k vybavení koupelen tím základním.