Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

PRISLUSENSTVI PRO SPRCHY

Stropní sprchy

Hlavové sprchy Tres jsou vyrobeny z nerezové oceli nebo mosazi. Díky dokonale promyšlenému rozložení trysek zahalí vaše tělo množstvím pramínků vody, snášejících se jako jemný dešťový závoj, jako oblak delikátních mikrokapiček nebo jako nekonečný vodopád.

Posuvná tyč

Sprchové tyče a sprchové soupravy nabízejí mnohostrannost využití. Novými prvky rozšíří funkčnost vašich armatur. V nabídce je celá řada designových linií, které vyhoví každému prostředí.

Sprchy

Ruční sprchy se dodávají v různých rozměrech a tvarech. Svou koncepcí dokonale vyřeší vaše potřeby. Nabídnou vám komfortní a uvolňující chvíle pod sprchou a přesvědčí i nízkou spotřebou vody.

Sprchová tryska

Hydromasážní trysky mají atraktivní design a snadnou údržbu. Pramínky vody energicky masírují šíji, zádovou a bederní část těla, aby přetěžované páteři přinesly úlevu od napětí.

Držák sprchy

Sprchová ramena v provedení k nástěnné nebo stropní montáži lze zkombinovat s jakoukoli hlavovou sprchou od Tres. Dostupná jsou v různých povrchových úpravách, délkách i tvarech, abyste mezi nimi našli optimální řešení ke zvolené hlavové sprše.

Držák

Nástěnné držáky ruční sprchy jsou nenápadným, ale nepostradatelným pomocníkem pro větší pořádek v koupelně. Dostupné jsou v různých modelech, materiálech a povrchových úpravách. Některé obsahují i přípojku vody.

Hadice

Se sprchovou hadicí si dopřejete větší volnost pohybu. Hadice satin jsou hygienické a snadno se udržují čisté. Hadice s dvojitým vinutím charakterizuje vysoká odolnost a kvalita. Hadice z nerezové ocel jsou navíc natahovací. Dostupné jsou ve všech povrchových úpravách Tres a v různých délkách.

Kolena

Může se stát, že k připojení sprchy na stěnu budete jako přípojku vody potřebovat kolenový adaptér. I pro takové případy má Tres v záloze varianty s různým designem, jimiž hravě doplníte každý styl baterií.

Doplňky

Tyto mýdlenky jsou doplňkem sprchových tyčí k sadám baterií s jedním ovládacím prvkem, stejně jako k termostatickým. Nasazením mýdlenky pro uložení mýdla nebo houby přímo na baterii optimalizujete využití místa.