Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

SPRCHOVY VANOVY PROSTOR

Termostaticke

Termostatické baterie značky Tres, to je technologie v ryzím stavu. Právě tento sprchový systém totiž nabízí nejvyšší komfort. K zajištění absolutní kontroly nad teplotou využívá kartuše garantující konstantní průtok vody, maximálně spolehlivou odezvu a bezpečnost všech funkcí. Kvalitní povrchová úprava a řada výkonů promění vaši chvilku pod sprchou v toužebně očekávaný okamžik dne.

Block-System®

V podomítkových bateriích Block System našla spojení vysoká kvalita s vysokou estetickou úrovní. Baterie v kompaktním designu je dostupná s ovládacími prvky v hranatém i kulatém provedení, které udávají aktuální trend. Vaší koupelně propůjčí víc místa a umocní pocit vizuální prostornosti.

Shower Technology®

Zařadíte-li do vybavení své sprchy nebo vany Shower Technology Blue Edition, laťku své spokojenosti nadzvednete o stupeň výš. TRES vylepšila svou elektronickou inovaci pro absolutní kontrolu nad sprchou. Vylepšená sprcha svému uživateli opravdu slouží. Nové vlastnosti se postaraly o vyšší bezpečnost, účinněji spoří vodu a rozšiřují váš komfort tím, že do sprchy vstoupíte až ve chvíli, kdy je vše připraveno.

Sprchové Panely

Sprchové panely v sobě spojují všechny výkony pro dokonalý zážitek z vody. V jediném panelu nabízejí velkoformátovou hlavovou sprchu, hydromasážní trysky i ruční sprchu s různými funkcemi.

Baterie

Snadné řešení nabízejí jednopákové sprchové baterie. Nejrůznější modely a tvary s rychlou montáží se přizpůsobí každému prostředí. Vyznačují se funkčností, komfortním ovládáním pomocí jediného prvku a co víc, skvěle odolávají stárnutí.

Jednopákové Baterie Se 3 Přívody

Stejně jednoduché ovládání, přitom víc funkcí. Pákové baterie se vyznačují vysokou funkčností. Té se tato řada pákových baterií pro podomítkovou montáž nejenom nevzdává, ale přidává k ní navíc i krásu a jednoduchost designového ztvárnění a 3 různé výstupy vody.

Mono-Term®

Použití sprchové nebo vanové baterie Mono-term má spoustu výhod. Stejně snadné použití jako u každé jiné pákové baterie zde doplnila vyspělá technika, s níž získáte komfort a výkony na úrovni srovnatelné s termostatickým produktem.