Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

WIADOMOŚCI

Baterie jednostrumieniowe od TRES dają dostęp do wody w sposób prosty i praktyczny

09/2020

Baterie jednostrumieniowe rozprowadzają tylko zimną lub wstępnie zmieszaną wodę i są przydatne w miejscach publicznych lub prywatnych, takich jak małe toalety, biura, bary, laboratoria, toalety publiczne, tarasy lub ogrody, gdzie tego typu bateria jest wygodna i szybka w użyciu.

Dlaczego TRES produkuje prysznice basenowe w stali nierdzewnej 316?

09/2020

TRES włącza do swojego katalogu cztery nowe prysznice basenowe wykonane ze stali nierdzewnej. To, co sprawia, że prysznice te są tak odpowiednie do użytku na zewnątrz, to materiał, z którego są wykonane, tj. ze stali nierdzewnej 316. Prezentujemy zalety tego materiału.

Matowe złoto od TRES w wystroju wnętrz

09/2020

Metalizowane wykończenia w wystroju zawsze charakteryzowały się połyskiem, łatwością łączenia tonów i osobowością, które nadają wnętrzu charakteru. Jednym z wykończeń odzwierciedlających najnowsze tendencje jest matowe złoto, które dodaje bardziej naturalnego sznytu i zapewnia wiele możliwości.

Bateria, która dopasowuje się do Twojej kuchni

08/2020

Bateria kuchenna musi być dostosowana do potrzeb tych, którzy korzystają z niej na co dzień. Na szczęście istnieje wiele wariantów, które sprawiają, że codzienne życie w kuchni jest znacznie bardziej komfortowe. Baterie zaprojektowane tak, aby zapewnić rozwiązania, które będą pasować do Twojego stylu życia.

Więcej przestrzeni i ciekawego wzornictwa dzięki podtynkowym bateriom umywalkowym od TRES

07/2020

Jednym z trendów w dekoracji przestrzeni łazienki jest stosowanie baterii podtynkowych zamiast montowanych na umywalce. Opcja ta daje takie same wyniki, a jednocześnie zapewnia większą oryginalność. Zarówno w przypadku remontu, jak i budowy, zastosowanie baterii mocowanej na ścianie zawsze daje same zalety.

Baterie umywalkowe CANIGÓ-TRES PLUS spełniają wszystkie potrzeby projektowe o specjalnych wysokościach

07/2020

Seria Canigó-tres Plus posiada szeroki wachlarz baterii umywalkowych, które zapewniają rozwiązania dla różnych opcji projektowych, które są na rynku. Mają również wersję ekologiczną – oferują taki sam komfort, ale zapobiegają stratom wody.

Przed kąpielą w basenie lub po niej opłucz się pod zewnętrznym prysznicem od Tres

07/2020

TRES wprowadza do swojego katalogu dwa nowe basenowe prysznice ze stali nierdzewnej, które przyczyniają się do zachowania zdrowia kąpiących się, chroniąc ich i sprzyjając higienie w strefie kąpieli.

Wybierz liczbę wyjść wody do podtynkowej jednouchwytowej baterii prysznicowej od TRES

07/2020

Dzięki wszechstronnemu wzornictwu i wielu możliwościom, jednouchwytowe baterie prysznicowe od TRES są prostą i łatwą w montażu opcją, która wyróżnia się funkcjonalnością, wygodną obsługą jednym uchwytem oraz wysoką odpornością na upływ czasu. Modele podtynkowe są dostępne w opcji 2- i 3-drożnej. Przedstawiamy zalety każdej z nich.

TRES poszerza swój katalog o Canigó-tres Plus, serię pomyślaną dla łazienki przyjaznej dla środowiska

07/2020

Canigó-tres Plus zawiera w swoich bateriach pewne funkcje, które sprzyjają oszczędności wody i energii, pomagając przekształcić każdą łazienkę w zrównoważoną przestrzeń dla ludzi, którzy chcą, aby ich dom był ekologiczny.

Wyjątkowe wykończenia, które definiują przestrzeń

07/2020

Specjalne wykończenia baterii pomagają zmienić otoczenie, nadając mu o wiele więcej osobowości i wytworności. Prezentujemy bardzo praktyczny przewodnik, który pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie wykończenie dla każdego stylu dekoracyjnego, aby zapewnić inspirację przy tworzeniu unikalnych projektów.

TRES wyposaża swoimi bateriami ośrodek dla osób z niepełnosprawnością intelektualną Sant Sebastià

06/2020

TRES współpracuje z fundacją Fundació Via Assistencial w ramach budowy nowego ośrodka mieszkaniowego w Barcelonie, wyposażając budynek w swoje baterie.

Jak wybrać odpowiedni zestaw baterii do Twojego prysznica?

06/2020

Jeśli planujesz remont domu lub zdecydowałeś się na wymianę baterii w łazience na nowsze i cechujące się większą liczbą funkcji, TRES oferuje Ci kilka rad, które pomogą w wyborze lepszej opcji i unowocześnieniu łazienki lub prysznica.

Otulające doświadczenie wielkoformatowych deszczownic

06/2020

Dobre samopoczucie i relaks to jedne z głównych założeń TRES przy projektowaniu produktów do łazienki. Odczucia te można osiągnąć dzięki deszczownicom prysznicowym w każdej ich odmianie.

TRES promuje wysokiej jakości zatrudnienie młodzieży za systemu kształcenia dwutorowego

06/2020

Od 5 lat TRES jest jedną z firm zrzeszonych w feda EDU, Niemieckiej Szkole Biznesu, i uczestniczy w systemie dwutorowego kształcenia biznesowego w Hiszpanii, a także aktywnie przyczynia się do promowania wysokiej jakości zatrudnienia młodzieży.

Awangardowy budynek zintegrowany z otoczeniem

06/2020

Przedsiębiorstwo budowlane Seniorland projektuje, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego budownictwa, budynek w awangardowym stylu, który zostanie uzupełniony bateriami umywalkowymi, prysznicowymi i kuchennymi od TRES.

Mechanizmy napełniania i opróżniania zbiornika WC

06/2020

TRES dodał do swojego katalogu dział WC Systems, przeznaczony dla mechanizmów zbiornika toalety. Dzięki temu może oferować wysokiej jakości, ekonomiczną alternatywę dla takich elementów wyposażenia łazienki.

Wyjątkowa bateria do każdego projektu aranżacji wnętrz

06/2020

W katalogu TRES znajduje się szeroki wachlarz produktów, umożliwiających realizację każdego projektu, uwzględniających potrzeby użytkownika końcowego, miejsce wykorzystania oraz funkcjonalność każdej baterii. Produkty te charakteryzuje zróżnicowane wzornictwo, dające możliwość stworzenia zaskakującego wnętrza.

Technologia i wzornictwo bez kontaktu fizycznego

05/2020

Baterie elektroniczne do łazienki łączą prostotę użytkowania i wydajność. Dzięki czujnikowi podczerwieni nie trzeba dotykać baterii rękoma, utrzymuje się higienę w przestrzeni i zmniejsza zużycie wody.

TRES poszerza gamę baterii kuchennych

05/2020

Każda kuchnia reprezentuje styl życia i upodobania właścicieli. Jeśli chcesz zmienić wygląd kuchni bez przeprowadzania remontu i nadać jej kosmopolitycznego i eleganckiego stylu, możesz skorzystać z poszerzonego przez TRES wyboru modeli baterii.

Nowa generacja deszczownic prysznicowych

05/2020

Prezentujemy nową generację deszczownic od TRES.Są one produkowane ze stali nierdzewnej, co sprawia, że są o wiele bardziej trwałe i wytrzymałe, a chromowane wykończenie daje łatwość dostosowania do zwyczajowej estetyki łazienki.

Anticovid-19 z zerowym kontaktem fizycznym

05/2020

Elektroniczna bateria umywalkowa Basic od TRES charakteryzuje się łatwością użytkowania, mniejszym zużyciem wody i zerowym kontaktem fizycznym. Jest zalecana zarówno do przestrzeni publicznych, jak i domowych, dodając do oszczędności technologię elektroniczną, aby dać baterię niezawodną, precyzyjną i dostosowującą się do każdego otoczenia.

Wyposażenie całej łazienki w Canigó-tres jest zobowiązaniem firmy TRES do eko-efektywności

05/2020

Dzięki serii Canigó-Tres, łazienka może być wyposażona we wszystkie niezbędne elementy. Daje to szereg opcji dla umywalki i prysznica, ponieważ zawierają adaptacyjną konstrukcję i technologię sprzyjającą oszczędności wody i energii.

Gama Project-Tres zostaje poszerzona o wykończenie w metalicznej czerni

05/2020

Tres Grifería rozszerzyła swoją gamę ekskluzywnych kolorów o specjalne wykończenie w kolorze metalicznej czerni. W branży charakteryzującej się trendami w wystroju wnętrz, minimalistycznymi projektami architektonicznymi i wzrostem zainteresowania ze strony konsumenta, metaliczna czerń jest wyrazem elegancji i wyrafinowania.

Tres Grifería udoskonala system mocowania baterii

04/2020

Firma wypuściła na rynek duże udoskonalenie swojego systemu mocowania baterii, które pozwala instalatorowi oszczędzić 30 sekund w czasie montażu każdej baterii.

Baterie termostatyczne Canigó-tres dla wydajnego zużycia wody pod prysznicem

04/2020

Firma TRES wyspecjalizowała się w produkcji termostatycznych zestawów prysznicowych, które dodają łazience stylu i umożliwiają przyjemny relaks w wodzie. Dlatego też producent przygotował elementy serii Canigó-tres z zestawem termostatycznym, który dodaje nowe funkcje, aby prysznic był ulubionym momentem dnia.

Zrównoważony styl życia w domu dzięki serii Canigó-tres

03/2020

Jesteśmy coraz bardziej przekonani, że odpowiedzialne użytkowanie wody w naszych domach jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na ochronę środowiska naturalnego.

7 zalet, jakie daje instalacja filtru antychlorowego TRES Grifería

03/2020

Co dzień przybywa domów, w których korzysta się z wody z kranu do gotowania i picia. W wielu przypadkach spotykamy się z tym, że woda nie ma dobrego zapachu czy smaku, a spowodowane jest to nadmiarem chloru w wodzie z sieci.

Seria Canigó-tres łączy w jednym produkcie technologię z naturą

03/2020

Firma TRES nadała serii Canigó-tres cechy zwiększające oszczędność wody i energii w celu zminimalizowania wpływu stosowania baterii kranowych na środowisko naturalne i wsparcia użytkownika przy braniuodpowiedzialności za środowisko na co dzień.

Bidet, tak czy nie? Lepiej zainstaluj higieniczny prysznic TRES

03/2020

Bidet znika, ale nie jego funkcja. Naturalną koleją rzeczy jest zastąpienie klasycznego bidetu prysznicem bidetowym przy WC lub higienicznym prysznicem. Instalacja odbywa się dyskretnie obok WC i bez wątpienia jest to doskonały sposób na zyskanie na przestrzeni bez konieczności wyrzekania się korzyści płynących z wody.

Cuadro-Tres, 10 lat temu firma TRES stworzyła perfekcję

01/2020

Cuadro-Tres i Cuadro Exclusive to dwie serie produktów cieszących się dużą popularnością nawet po latach, jakie upłynęły od ich stworzenia.

Base-Tres i Base-Tres Plus, projekt niezbędności

01/2020

Prostota tych serii została zaprojektowana w każdym szczególe z myślą o zaoferowaniu najbardziej podstawowych rozwiązań dla baterii kranowych bez uszczerbku na jakości, ale w przystępnej cenie. Dwie serie zawierające podstawowe artykuły wyposażenia łazienki i kuchni zaprojektowane zostały bez żadnego uszczerbku na jakości ich komponentów.

Shower Technology & Tres-Clasic, zadziwiająca kombinacja

01/2020

Kto powiedział, że klasyczne nie może być nowoczesne? Najlepszym przykładem, dającym odpowiedź na to pytanie jest system Shower Technology zastosowany w serii Tres-Clasic.

Tres Grifería obecna na targach Cersaie 2019

10/2019

Cersaie to najważniejsze międzynarodowe targi, na których można zapoznać się z nowościami i trendami w branży ceramicznej oraz mebli łazienkowych. Odbywają się co roku we włoskiej Bolonii, a ostatnia edycja miała miejsce w dniach 23–27 września. Tym razem spółka Tres Grifería, wraz ze spółką Estil Guru, zaprezentowała Block System – wbudowywane rozwiązanie prysznicowe, wyróżniające się wzornictwem i jakością.

Spółka Tres Grifería świętuje 10 lat swojego salonu wystawowego (TTC)

03/2019

Salon spółki Tres Grifería świętuje swoje dziesięciolecie, odnotowując z dumą już 2500 wizyt klientów (czyli ponad 16 000 osób). W ciągu tych lat miejsce to stało się ośrodkiem innowacji i szkoleń dla profesjonalistów z branży.

Pracownicy TRES są w formie

02/2019

W niedzielę 16 grudnia 2018 r. grupa mieszana 13 biegaczy/pracowników grupy TRES uczestniczyła w 3. edycji "Santander Cursa de les Empreses" w Barcelonie na dystansie 5K i 10K.

Dlaczego TRES nie stosuje oznakowania CE dla swoich produktów armatury sanitarnej?

02/2019

W Unii Europejskiej obrót armaturą sanitarną nie jest regulowany wspólną dyrektywą ani rozporządzeniem, a znak CE nie ma zastosowania do tego typu produktów. Wyposażenie łazienek to obszerny katalog produktów oznaczonych znakiem CE (toalety, wanny, kabiny prysznicowe, umywalki, brodziki, zlewozmywaki, pisuary, bidety), ale nie zawiera on baterii kranowych.

TRES prezentuje nowe wykończenia dla natrysków higienicznych

02/2019

TRES prezentuje nową linię natrysków higienicznych do toalet z wykończeniem w kolorze czarnym matowym, białym matowym i stalowym. Rozszerzenie kolekcji o najpopularniejsze wykończenia podkreśla i uwydatnia atrakcyjność elementów, a także nadaje bardziej nowoczesny styl urządzeniom łazienkowym.

Monoclasic Tres: Dla ciebie czas się zatrzymał!

05/2018

Kto mówi, że klasyka jest starodawna? Seria Monoclasic firmy Tres Grifería została na nowo zaprojektowana, przy wprowadzeniu drobnych zmian estetycznych, lecz zachowując jej nie do pomylenia klasyczny styl i odzyskując źródło jej tradycyjnych wartości.

Plan strategiczny dla nowych talentów TRES

05/2018

Aby móc sprostać potrzebom firmy TRES, Dział Zasobów Ludzkich nie wahał się stworzyć plan zatrudniania dla wykwalifikowanych nowych talentów, ukierunkowany na media cyfrowe, ponieważ tradycyjne portale nie są już tak skuteczne, a cyfryzacja jest obecnie bardzo silnie ugruntowana w naszym społeczeństwie.

Stojące baterie kranowe - stworzone z głową

03/2018

Bateria kranowa nie jest już tylko dodatkiem w łazience. Nowe modele baterii stojących TRES wpisują się w otaczającą je architekturę i stają się prawdziwymi bohaterami dzięki swoim nowoczesnym, lekkim i eleganckim liniom. Zostały one stworzone po to, by wyeksponować wannę oraz by nadać łazience charakter, tak aby stała się ona przestrzenią jedyną i niepowtarzalną, pełną intymności i osobowości.

Uznanie dla zarządzania jakością i usługami TRES Grifería

03/2018

Dzięki wysiłkowi i zaangażowaniu całego zespołu profesjonalistów TRES, rok po roku utrzymujemy i dostosowujemy się do nowej wersji 2015 oficjalnej normy „Systemy zarządzania jakością UNE-EN-ISO 9001”.

Project-Tres. Formuła 1 szczęśliwości

02/2018

Nowa seria Project-Tres jest bardzo współczesna i elegancka, posiada zdolność dopasowania się do praktycznie każdego ze stylów, jest inteligentna, ponownie zbliża nas do ducha TRES i podnosi go do kategorii przyszłości. Jest to seria o bogatej gamie wykończeń, takich jak matowa biel i czerń, stal czy chrom.

Szkolna wycieczka do zakładów TRES

01/2018

W dniach 22 i 24 stycznia, około 70 uczniów z drugiej klasy Liceum Publicznego Vall d’Arús z Vallirana miało okazję zwiedzenia centralnych zakładów TRES Grifería.

Nowy Cennik TRES. Użyteczny przewodnik po bateriach.

01/2018

Tres Grifería przedstawia nowy Cennik 2018 zawierający nowe artykuły jednouchwytowe instalowane na podłodze przeznaczone do umywalki i wanny, wprowadzający również nową serię Project-Tres. W przypadku serii Monoclasic zostaje udoskonalone wzornictwo i dodane wykończenie z powłoką z 24-karatowego złota na niektórych z jej części.

TRES odnawia swój program działań społecznych

01/2018

W celu wspierania i wzmocnienia programu integracji społecznej i zawodowej prywatna Fundacja TRES odnawia swój obszar działalności poprzez podpisanie porozumienia między TRES i Fundacją Mas Albornà.

Produkty TRES są uznawane w świecie

06/2017

Odkryj dlaczego wzornictwo, technologia i wartości firmy TRES są uznawane w świecie.