Używamy plików cookie, własnych i stron trzecich, w celu udoskonalenia naszych usług poprzez personalizację dostępu do naszej witryny i anonimową analizę zwyczajów przeglądania.

Jeśli będzie Pan/Pani kontynuować przeglądanie, uznamy, że akceptuje Pan/Pani ich użytkowanie.

Więcej informacji można uzyskać klikając TUTAJ

WIADOMOŚCI

Zrównoważony styl życia w domu dzięki serii Canigó-tres

03/2020

Jesteśmy coraz bardziej przekonani, że odpowiedzialne użytkowanie wody w naszych domach jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na ochronę środowiska naturalnego.

7 zalet, jakie daje instalacja filtru antychlorowego TRES Grifería

03/2020

Co dzień przybywa domów, w których korzysta się z wody z kranu do gotowania i picia. W wielu przypadkach spotykamy się z tym, że woda nie ma dobrego zapachu czy smaku, a spowodowane jest to nadmiarem chloru w wodzie z sieci.

Seria Canigó-tres łączy w jednym produkcie technologię z naturą

03/2020

Firma TRES nadała serii Canigó-tres cechy zwiększające oszczędność wody i energii w celu zminimalizowania wpływu stosowania baterii kranowych na środowisko naturalne i wsparcia użytkownika przy braniuodpowiedzialności za środowisko na co dzień.

Bidet, tak czy nie? Lepiej zainstaluj higieniczny prysznic TRES

03/2020

Bidet znika, ale nie jego funkcja. Naturalną koleją rzeczy jest zastąpienie klasycznego bidetu prysznicem bidetowym przy WC lub higienicznym prysznicem. Instalacja odbywa się dyskretnie obok WC i bez wątpienia jest to doskonały sposób na zyskanie na przestrzeni bez konieczności wyrzekania się korzyści płynących z wody.

Cuadro-Tres, 10 lat temu firma TRES stworzyła perfekcję

01/2020

Cuadro-Tres i Cuadro Exclusive to dwie serie produktów cieszących się dużą popularnością nawet po latach, jakie upłynęły od ich stworzenia.

Base-Tres i Base-Tres Plus, projekt niezbędności

01/2020

Prostota tych serii została zaprojektowana w każdym szczególe z myślą o zaoferowaniu najbardziej podstawowych rozwiązań dla baterii kranowych bez uszczerbku na jakości, ale w przystępnej cenie. Dwie serie zawierające podstawowe artykuły wyposażenia łazienki i kuchni zaprojektowane zostały bez żadnego uszczerbku na jakości ich komponentów.

Shower Technology & Tres-Clasic, zadziwiająca kombinacja

01/2020

Kto powiedział, że klasyczne nie może być nowoczesne? Najlepszym przykładem, dającym odpowiedź na to pytanie jest system Shower Technology zastosowany w serii Tres-Clasic.

Tres Grifería obecna na targach Cersaie 2019

10/2019

Cersaie to najważniejsze międzynarodowe targi, na których można zapoznać się z nowościami i trendami w branży ceramicznej oraz mebli łazienkowych. Odbywają się co roku we włoskiej Bolonii, a ostatnia edycja miała miejsce w dniach 23–27 września. Tym razem spółka Tres Grifería, wraz ze spółką Estil Guru, zaprezentowała Block System – wbudowywane rozwiązanie prysznicowe, wyróżniające się wzornictwem i jakością.

Spółka Tres Grifería świętuje 10 lat swojego salonu wystawowego (TTC)

03/2019

Salon spółki Tres Grifería świętuje swoje dziesięciolecie, odnotowując z dumą już 2500 wizyt klientów (czyli ponad 16 000 osób). W ciągu tych lat miejsce to stało się ośrodkiem innowacji i szkoleń dla profesjonalistów z branży.

Pracownicy TRES są w formie

02/2019

W niedzielę 16 grudnia 2018 r. grupa mieszana 13 biegaczy/pracowników grupy TRES uczestniczyła w 3. edycji "Santander Cursa de les Empreses" w Barcelonie na dystansie 5K i 10K.

Dlaczego TRES nie stosuje oznakowania CE dla swoich produktów armatury sanitarnej?

02/2019

W Unii Europejskiej obrót armaturą sanitarną nie jest regulowany wspólną dyrektywą ani rozporządzeniem, a znak CE nie ma zastosowania do tego typu produktów. Wyposażenie łazienek to obszerny katalog produktów oznaczonych znakiem CE (toalety, wanny, kabiny prysznicowe, umywalki, brodziki, zlewozmywaki, pisuary, bidety), ale nie zawiera on baterii kranowych.

TRES prezentuje nowe wykończenia dla natrysków higienicznych

02/2019

TRES prezentuje nową linię natrysków higienicznych do toalet z wykończeniem w kolorze czarnym matowym, białym matowym i stalowym. Rozszerzenie kolekcji o najpopularniejsze wykończenia podkreśla i uwydatnia atrakcyjność elementów, a także nadaje bardziej nowoczesny styl urządzeniom łazienkowym.

Monoclasic Tres: Dla ciebie czas się zatrzymał!

05/2018

Kto mówi, że klasyka jest starodawna? Seria Monoclasic firmy Tres Grifería została na nowo zaprojektowana, przy wprowadzeniu drobnych zmian estetycznych, lecz zachowując jej nie do pomylenia klasyczny styl i odzyskując źródło jej tradycyjnych wartości.

Plan strategiczny dla nowych talentów TRES

05/2018

Aby móc sprostać potrzebom firmy TRES, Dział Zasobów Ludzkich nie wahał się stworzyć plan zatrudniania dla wykwalifikowanych nowych talentów, ukierunkowany na media cyfrowe, ponieważ tradycyjne portale nie są już tak skuteczne, a cyfryzacja jest obecnie bardzo silnie ugruntowana w naszym społeczeństwie.

Stojące baterie kranowe - stworzone z głową

03/2018

Bateria kranowa nie jest już tylko dodatkiem w łazience. Nowe modele baterii stojących TRES wpisują się w otaczającą je architekturę i stają się prawdziwymi bohaterami dzięki swoim nowoczesnym, lekkim i eleganckim liniom. Zostały one stworzone po to, by wyeksponować wannę oraz by nadać łazience charakter, tak aby stała się ona przestrzenią jedyną i niepowtarzalną, pełną intymności i osobowości.

Uznanie dla zarządzania jakością i usługami TRES Grifería

03/2018

Dzięki wysiłkowi i zaangażowaniu całego zespołu profesjonalistów TRES, rok po roku utrzymujemy i dostosowujemy się do nowej wersji 2015 oficjalnej normy „Systemy zarządzania jakością UNE-EN-ISO 9001”.

Project-Tres. Formuła 1 szczęśliwości

02/2018

Nowa seria Project-Tres jest bardzo współczesna i elegancka, posiada zdolność dopasowania się do praktycznie każdego ze stylów, jest inteligentna, ponownie zbliża nas do ducha TRES i podnosi go do kategorii przyszłości. Jest to seria o bogatej gamie wykończeń, takich jak matowa biel i czerń, stal czy chrom.

Szkolna wycieczka do zakładów TRES

01/2018

W dniach 22 i 24 stycznia, około 70 uczniów z drugiej klasy Liceum Publicznego Vall d’Arús z Vallirana miało okazję zwiedzenia centralnych zakładów TRES Grifería.

Nowy Cennik TRES. Użyteczny przewodnik po bateriach.

01/2018

Tres Grifería przedstawia nowy Cennik 2018 zawierający nowe artykuły jednouchwytowe instalowane na podłodze przeznaczone do umywalki i wanny, wprowadzający również nową serię Project-Tres. W przypadku serii Monoclasic zostaje udoskonalone wzornictwo i dodane wykończenie z powłoką z 24-karatowego złota na niektórych z jej części.

TRES odnawia swój program działań społecznych

01/2018

W celu wspierania i wzmocnienia programu integracji społecznej i zawodowej prywatna Fundacja TRES odnawia swój obszar działalności poprzez podpisanie porozumienia między TRES i Fundacją Mas Albornà.

Produkty TRES są uznawane w świecie

06/2017

Odkryj dlaczego wzornictwo, technologia i wartości firmy TRES są uznawane w świecie.