Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

ZPRÁVY

Base-Tres a Base-Tres Plus, designové základní produkty

01/2020

Tyto řady s jednoduchým designem byly navrženy a do detailu vypracovány tak, aby baterie poskytovaly vše základní, bez omezení nároků na kvalitu, a za dostupnou cenu. Jedná se o dvě řady zahrnující základní produkty k vybavení koupelny a kuchyně, navržené tak, aby nedošlo k žádným změnám kvality jejich součástí.

Shower Technology & Tres-Clasic, velmi překvapivá kombinace

01/2020

Kdo řekl, že klasika nemůže být moderní? Nejlepším příkladem a odpovědí na tuto otázku je systém Shower Technology použitý pro řadu Tres-Clasic.

Zaměstnanci společnosti TRES jsou ve formě

02/2019

V neděli 16. prosince 2018 se skupina 13 běžkyň a běžců, zaměstnankyň a zaměstnanců skupiny TRES, zúčastnila a úspěšně dokončila 3. edici závodu „Santander Cursa de les Empreses“ v Barceloně. Závodilo se na 5 km a 10 km.

Proč společnost TRES nepoužívá označení CE na sanitárních bateriích?

02/2019

V Evropské unii není prodej sanitárních baterií upraven žádnou směrnicí ani společným nařízením a označení CE se na tento typ výrobků nevztahuje. V oblasti koupelnového vybavení existuje široká nabídka produktů s označením CE (toalety, vany, sprchové zástěny, umyvadla, sprchové kouty, dřezy, pisoáry, bidety), ale ty nezahrnují baterie.

Společnost TRES představuje nové provedení pro své hygienické sprchy

02/2019

Společnost TRES představuje novou řadu hygienických sprch pro toalety v provedení černá-mat, bílá-mat a ocel. Toto rozšíření kolekce o nejoblíbenější povrchové úpravy zvýrazňuje a zvyšuje atraktivitu produktů, a zároveň nabízí aktuálnější styl vybavení do koupelny.

Monoclasic od Tres: Vůbec nestárne!

05/2018

Klasika že je zastaralá? Řada Monoclasic značky Tres Grifería byla nově navržena, s malými estetickými změnami. Přitom si však udržuje svůj nezaměnitelný klasický design a oživuje původní tradiční hodnoty.

Strategický plán společnosti TRES pro nové talenty

05/2018

K zajištění potřeb společnosti TRES neváhalo oddělení lidských zdrojů vytvořit plán pro přijímání nových kvalifikovaných talentů, který se zaměřuje na digitální média, protože tradiční portály již nejsou tak účinné a digitalizace je dnes v naší společnosti značně zakořeněná

Volně stojící baterie vymyšlené hlavou

03/2018

Vodovodní baterie už nejsou pouhým koupelnovým doplňkem. Nové modely volně stojících baterií TRES hladce zapadají do stylu koupelny a stávají se tak, díky svým moderním, ležérním a elegantním liniím, jejími skutečnými protagonisty. Byly vymyšleny pro zdůraznění vany a oživení celé koupelny s úmyslem vytvořit intimní prostor na míru, s vlastní identitou.

Uznání za řízení kvality a služeb společnosti TRES Grifería

03/2018

Díky společnému úsilí a závazku všech profesionálů společnosti TRES můžeme rok za rokem udržovat naši úroveň a přizpůsobit se nové verzi norem 2015 týkající se „Systémů řízení kvality UNE-EN-ISO 9001“.

Project-Tres. Formule 1 štěstí

02/2018

Nová řada Project-Tres je velmi současná a elegantní a hodí se prakticky ke všem dekorativním stylům. Je chytrá, znovu nás spojí s duší TRES a povznese ji o třídu výš, do budoucnosti. Jedná se o řadu s širokou nabídkou provedení, například v bílé a matně černé, oceli a chromu.

Školní návštěva prostor společnosti TRES

01/2018

22. a 24. ledna mělo přibližně 70 třináctiletých žáků 2. ročníku střední školy Instituto Público Vall d’Arús z Vallirany možnost navštívit centrálu společnosti TRES Grifería.

Nový Ceník společnosti TRES. Nejužitečnější průvodce vodovodními bateriemi.

01/2018

Tres Grifería představuje nový Ceník 2018, který obsahuje nové jednopákové baterie s instalací na podlahu pro umyvadlo a vanu a také novou řadu Project-Tres. V případě řady Monoclasic byl vylepšen design a přidány produkty pozlacené pravým 24k zlatem.

TRES obnovuje svůj sociální akční program

01/2018

S cílem podpořit a rozšířit plán sociálního a pracovního zapojení soukromá nadace Fundación privada TRES obnovuje svou působnost díky nové smlouvě mezi společností TRES a nadací Fundación Mas Albornà.

Mezinárodní uznání pro produkty TRES

06/2017

Zjistěte, proč jsou design, technologie a hodnoty společnosti TRES uznávané v mezinárodním měřítku.