Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

ZPRÁVY

Pohodlí a všechno pod kontrolou. Taková je sprcha s termostatickou výbavou od Tres

03/2021

Nekonečná řada kombinací, design v oblém či hranatém pojetí, modely stvořené pro sprchu i vany. V sortimentu Tres najdete všechno. Jsme specialisté na sprchové soupravy, s nimiž své koupelně vtisknete nepřehlédnutelný charakter. Dopřejte si relaxační prožitek v záplavě sprchového deště. Kvalitní povrchová úprava a řada funkcí promění vaši chvilku pod sprchou v toužebně očekávaný okamžik dne.

Projekty Archello (II): Chrom na bateriích Tres

02/2021

Představujeme vám druhý výběr z nejlepších architektonických a interiérových projektů, jaké najdete na profesionální síti Archello. Vybrané bytové koupelny a kuchyně spojila sázka na chrom jako jeden z prostředků k dosažení moderních a vzdušných interiérů.

Voda i mýdlo v nové elektronické baterii Tres. Hygienická bezdotyková řešení

02/2021

Udržování čistoty a omezení kontaktu s povrchy. Obojí má zásadní význam doma i ve veřejných objektech. Tak znělo východisko Tres, která do svého katalogu zařadila nové modely bezdotykových vodovodních baterií. Moderním designem vhodně doplní libovolný styl interiéru.

Tipy, jak kombinovat baterie od Tres (I)

02/2021

Hledáte inspiraci ke ztvárnění jedinečných interiérů? Přinášíme vám tipy, jak kombinovat povrchové úpravy baterií Tres s nejzajímavějšími materiály, které udávají směr v dekoracích. Překvapivá spojení pro váš dokonalý výsledek.

Zaháníte žízeň vodou z kohoutku? Protichlorový filtr od Tres pro dřezové baterie je vaším spojencem

02/2021

Znáte ten pocit, když čerstvě nachlorovaná voda z kohoutku zapáchá a v ústech vám zanechává podivnou pachuť… Společnost Tres vyvinula nový protichlorový filtr k instalaci pod kuchyňskou desku. Vodu ze sítě vám upraví tak, abyste ji mohli pít.

Prefabrikované koupelny s bateriemi od Tres. Taková je budoucnost výstavby koupelen

01/2021

Inovativní systém prefabrikovaných koupelen přináší celou řadu výhod pro zákazníky i celé odvětví. Průkopníkem ve výrobě koupelnových modulů je firma Hydrodiseño. Její Smart Cubik využívá vodovodní baterie značky Tres v bílém matu.

Umyvadlová baterie vždy v dokonalé výšce

01/2021

O tom, jak má být umyvadlová baterie vysoká, rozhoduje typ umyvadla, zda je zápustné či instalované na desku – a také jeho výška a hloubka. Pro očekávaný výsledek stačí všechno proměřit a rozměry obou zařizovacích předmětů porovnat.

Vyberte si ideální baterii TRES do své kuchyně

01/2021

Kuchyňská vodovodní baterie tu není jen k oplachování talířů po večeři. Při vaření vám pomůže rozvinout skrytou tvořivost. Zkuste pouvažovat, jak vypadá váš čas v kuchyni. Zjistěte, jaké funkce vašim zvyklostem nejlépe vyhovují. Kuchyní je na výběr pro každý vkus. My vám poradíme, jak volbou té nejlepší dřezové baterie dostanete ze své kuchyně maximum.

Koupelnové trendy 2021

01/2021

Což takhle osvěžující sprška z koupelnových trendů 2021? Pojďte je spolu s námi rozebrat. Designéři letos sázejí na vyšší míru komfortu a ovzduší prosycené organickými materiály. Na nejvyšší příčce priorit stojí vaše pohodlí. Nepostradatelným atributem koupelen začínajícího roku jsou metalické povrchové úpravy TRES a podomítkové baterie.

Shower Technology Blue Edition, Block System a 3V. Nejlepší prožitek ze sprchování od TRES

12/2020

Zprostředkovat zákazníkům nejlepší prožitek ze sprchování. To je cíl, k němuž se v TRES sbíhají čtyři hlavní cesty: praktičnost, design, vysoká kvalita a udržitelnost. Pro jejich dosažení neúnavně vyvíjíme a dál zlepšujeme naši technologii. Abychom vám pokaždé přinášeli ten nejlepší okamžik dne.

Projekty Archello (I): vodovodní baterie TRES v různých typech bydlení

12/2020

Představujeme vám výběr z nejlepších architektonických a interiérových projektů na profesionální síti Archello. Ideální místo, kam zavítat, když hledáte inspiraci. Koupelny a kuchyně těchto bytových interiérů jsou vybaveny bateriemi TRES. Skvělý příklad uplatnění v nejrůznějších řešeních pro jedinečné prostory.

TRES nechává certifikovat své produkty a výrobní procesy jako garanci nejvyšší kvality

12/2020

Každá baterie vyrobená v TRES je nejprve podrobena přísným zkouškám kvality a namáhání. Teprve pak se dostane ke svému uživateli. Dokladem je pro kupujícího skutečnost, že osvědčení TRES vystavují přední certifikační subjekty.

Vyjádřete svou individualitu. Speciální povrchy TRES vám pomohou

12/2020

TRES sází na široké možnosti povrchový úprav. Výrobky s nimi získají nepřehlédnutelný charakter a jedinečnost. Chromovanou klasiku jsme rozšířili až o 17 nápaditých povrchů. Dostupné jsou pro umyvadlové, sprchové i vanové baterie. A kuchyňské? Pro ty samozřejmě také. Katalog TRES se utěšeně rozrůstá a jeho estetická řešení lze kombinovat s každou z nabízených variant baterií.

Přemýšlíte, jakou baterii vybrat? Prohlédněte si katalog TRES naživo

11/2020

TRES TRAINING CENTER je showroom, který společnost TRES provozuje ve svém závodě nedaleko Barcelony a kde vystavuje velmi široký program svých výrobků. Ty si zde můžete prohlédnout, vyzkoušet, osahat.

Vodovodní baterie Study exclusive značky TRES, protagonista rekonstrukce v pořadu televize Decasa

11/2020

17. listopadu vysílala televizní stanice Decasa šestý díl pořadu Reforma y sé feliz (Rekonstrukce pro radost), v němž se součástí renovace staly vodovodní baterie řady Study exclusive v matné černé barvě, které z koupelny udělaly zcela nový prostor.

TRES. Příběh vynálezů a patentů, které vnesly ekologii do segmentu vodovodních baterií

11/2020

Za víc než 50 let existence uskutečnila společnost TRES řadu vynálezů. Způsobila s nimi zvrat ve vnímání baterií a v projektování koupelen

Přirozené denní světlo a vhodná dispozice. To jsou jména hlavních protagonistů domu kompletně vybaveného bateriemi TRES

11/2020

Praktické vodovodní baterie TRES posloužily k dotvarování interiérů a k vyřešení potřeb v nevšedním prostředí velkoryse prosvětleného objektu. Vznikl ve stávající stavební proluce.

Shower Technology Blue Edition od TRES, dokonalé řešení do hotelových koupelen

11/2020

Koupelny patří k místům, jež mají na spokojenost hotelových hostů největší vliv. Ve vnímání návštěvníka je koupelna přímým odrazem úrovně a kvality ubytovacího zařízení. Právě do těchto míst vnášejí produkty Shower Technology Blue Edition dotek exkluzivity – ve spojení s bezpečností, snadnou údržbou a výkony pro vyšší požitek ze sprchování.

Na stránkách TRES je spuštěn nový vyhledávač produktů

11/2020

TRES spustila na svých stránkách novou funkci. Svůj produkt s ní vyhledáte mnohem snadněji a vaše pátrání bude s pomocí výkonného vyhledávače podstatně přesnější a asertivnější. Filtry pro nastavení rozsahu vyhledávání se postarají, aby se vám zobrazily jen ty výrobky, které nejlépe odpovídají vašim potřebám.

Metalická černá barva od TRES zavládla mezi trendy interiérového designu

11/2020

Vodovodní baterie v černé metalické úpravě převzaly žezlo mezi trendy. Využití nacházejí v celé řadě prostředí a stylů. Prozradíme vám nejosvědčenější kombinace k modernizaci vaší koupelny.

Renovace, která spojuje vkus a potřeby 21. století

10/2020

Tento projekt kompletní renovace architektonického řešení a interiéru bytu, který se nachází v městské čtvrti Ensanche v Teruelu, se prezentuje otevřenými a světlými prostory s chromovanými vodovodními bateriemi minimalistických linií.

Shower Technology Blue Edition: Elektronická sprcha TRES na nové úrovni

10/2020

TRES vylepšila svou elektronickou inovaci a zařadila ji do dvoucestných sprchových souprav s dotykovým ovládáním. Na pohled se v Shower Technology Blue Edition možná nic nezměnilo, uvnitř každého produktu se však skrývají nové funkce. Pro vaši vyšší bezpečnost, účinnější úsporu vody a vyšší komfort při sprchování.

Elektronické dávkovače mýdla od TRES. A nemusíte se na toaletě ničeho dotýkat

10/2020

Bezdotykové dávkovače mýdla nabízejí mimořádně užitečnou volbu. Vyloučením fyzického kontaktu s povrchem zásadně zvyšují úroveň čistoty a hygieny. Když zabudovaný senzor zjistí blízkost rukou, dávkovač vám přesně odměří potřebné množství mýdla. Tomu se říká komfortní mytí.

Barevné kontrasty v eklektickém interiéru

10/2020

Ať zařizujete koupelnu nebo kuchyni, vodovodní baterie mají na ztvárnění vašeho osobního stylu mimořádný podíl. Pokud jste se rozhodli pro eklektický styl a přejete si umocnit jeho odlišnost, pak určitě sáhněte k živým barvám. Potřebný efekt vám pomůže vytvořit protiklad mezi odstíny nábytku a barvou vodovodních baterií či doplňků.

TRES na sociálních sítích

10/2020

Být svým zákazníkům nablízku. To je to, na čem nám v TRES záleží. Proto ke komunikaci s klienty využíváme řadu kanálů a naše profily najdete na hlavních sociálních sítích a digitálních platformách – Instagram, Facebook, YouTube, Houzz nebo Archello. Odhalíme vám, jaké obsahy zde na vás čekají.

TRES sází na regionální výrobu v zájmu vyšší kvality a vyšší úrovně služeb

10/2020

Pro značku i pro spotřebitele je sázka na regionální výrobu způsobem, jak aktivovat místní hospodářství a využívat z toho plynoucích výhod. Jejich přínos pro region i značku je bezprostřednější.

Barvy TRES pro dětské koupelny

10/2020

V bytech s několika koupelnami bývá jedna z koupelen často vyhrazena pro nejmenší příslušníky rodiny. Poradíme vám, jaké vybavení pro dětskou koupelnu volit a jak vytipovat ty nejvhodnější vodovodní baterie.

Baterie TRES pro odpovědnou spotřebu vody

09/2020

Jako průkopnický podnik zařadila společnost TRES do svých armatur řadu systémů k úspoře vody a energie. Zákazníkům pomáhají účinně snižovat spotřebu. Představujeme vám systémy Cold-tres a Tres-duo pro pákové baterie do koupelny a kuchyně.

TRES přichází s katalogem Select 2020. V mimořádné edici se předvedou exkluzivní povrchové úpravy naší značky

09/2020

Hlavním protagonistou katalogu se staly speciální povrchové úpravy TRES pro vodovodní baterie. Pro přehlídku nejatraktivnějších linií značky jsme jako dějiště zvolili inspirativní fotografie z nejmodernějších interiérů. Katalog vás jako nepostradatelný asistent provede sortimentem TRES.

Baterie TRES na jednu vodu zajistí svou koncepcí jednodušší a praktičtější přístup k vodě

09/2020

Baterie na jednu vodu nabízejí uživateli studenou nebo předem smíšenou vodu. Jako užitečný výbavový prvek jsou ideální volbou pro veřejná i soukromá zařízení, např. pro malé a veřejné toalety, kuchyňské přípravny, bary, laboratoře, terasy a zahrady, kde oceníte jejich komfortní a rychlé ovládání.

Proč jsou bazénové sprchy TRES vyrobeny z nerezové oceli třídy 316?

09/2020

Nedávno TRES zařadila do svého katalogu čtyři nové bazénové sprchy. K jejich výrobě je použita kvalitní nerezová ocel. Právě tento konstrukční materiál, nerezová ocel třídy 316, se postaral o jejich vhodnost k uplatnění v exteriéru. O to, jaké jsou přínosy této oceli, se s vámi rádi podělíme.

Matné zlato od TRES v návrhu interiérů

09/2020

Povrchové úpravy v kovu nás odjakživa oslovovaly svým osobitým leskem a nezaměnitelným odstínem, který lze snadno kombinovat. Každému prostředí dokáží vtisknout jedinečný charakter. Jedním ze současných trendů jsou povrchy v matném zlatu. S nimi vstoupí do vašeho interiéru přirozenost a s ní i dlouhá řada možností.

Baterie přesně pro vaši kuchyni

08/2020

Správná dřezová baterie musí dávat odezvu na potřeby toho, kdo ji používá den co den. Naštěstí existuje celá řada možností, jak vnést do vašeho každodenního úsilí v kuchyni podstatně vyšší komfort. Bateriemi, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Víc prostoru a designovější řešení – podomítkové baterie k umyvadlům od TRES

07/2020

Použití podomítkových baterií s instalací na stěnu patří k trendům v designu umyvadlových zón, kde nahrazuje baterie na umyvadlo. Přinese vám stejné výsledky, ale s vyšší dávkou originality. Ať stavíte novou koupelnu nebo renovujete, umyvadlová baterie v nástěnném podomítkovém provedení stojí vždy za zvážení.

Umyvadlové baterie řady Canigó-tres Plus nabízejí speciální výšku pro všechny designové styly

07/2020

Řada Canigó-tres Plus nabízí široký výběr umyvadlových vodovodních baterií v nejrůznějších designových stylech, jaké lze na trhu najít. Včetně ekologické verze pro stejný komfort, ale bez zbytečného plýtvání vodou.

Než se vnoříte do vody bazénu i po vykoupání, dopřejte si osvěžení pod venkovní sprchou TRES

07/2020

TRES zařadila do svého katalogu dvě nové nerezové sprchy k bazénu. Oba modely přispívají k lepšímu zdraví koupajících se, chrání je a zvyšují hygienu v místě koupání.

Rozhodněte sami, kolik výstupů vody má mít vaše podomítková baterie ke sprše od TRES

07/2020

Jednopákové sprchové baterie značky TRES se vyznačují designem, který se přizpůsobí, a množstvím možností. Přesvědčí vás svou jednoduchostí, snadnou instalací, funkčností, komfortním ovládáním z jediného místa a co víc, skvěle odolávají stárnutí. Podomítkové modely jsou dostupné ve dvou a třícestném provedení. Představíme vám přednosti každého z nich.

Společnost TRES rozšiřuje svůj katalog o řadu Canigó-tres Plus pro udržitelnou koupelnu

07/2020

Vodovodní baterie řady Canigó-tres Plus nabízejí funkce, které přispívají k úspoře vody a energie. Pomáhají proměnit každou koupelnu v udržitelný prostor pro ty, kdo chtějí vnést ekologickou odpovědnost i do svých domovů.

Speciální povrchové úpravy, které určují prostor

07/2020

Speciální povrchové úpravy vodovodních armatur pomáhají přeměnit vaše prostředí, zdůraznit jeho osobní styl a ozvláštnit ho. Představujeme vám velmi praktického průvodce, který vám pomůže zvolit nejvhodnější povrchovou úpravu pro každý styl. Naleznete v něm inspiraci ke ztvárnění svých nejunikátnějších projektů.

TRES poskytne bezplatně vodovodní armatury k vybavení rezidenčního střediska Sant Sebastià pro osoby s mentálním postižením

06/2020

TRES spolupracuje s nadací Fundació Via Assistencial. Cílem je poskytnout všechny potřebné vodovodní armatury do nově budovaného rezidenčního střediska v Barceloně.

Jak vybrat sprchovou soupravu do vaší sprchy?

06/2020

Pokud se zrovna připravujete na přestavbu bytu nebo jste se rozhodli vyměnit koupelnové baterie za nové a výkonnější, v TRES vám nabídneme několik dobrých tipů. S nimi získáte to nejlepší řešení k modernizaci své koupelny či sprchy.

Všeobjímající zážitek z velkoformátové hlavové sprchy

06/2020

Uvolnění a dokonalý zážitek. Těmito pojmy se řídí designéři při navrhování produktů TRES do koupelen. Hlavové sprchy pomáhají navodit požitek z chvíle pod sprchou, ať se rozhodnete pro jakýkoli z modelů.

Společnost TRES podporuje prostřednictvím systému duálního vzdělávání kvalitní pracovní místa pro mladé lidi

06/2020

TRES je již 5 let jednou ze společností spolupracujících s feda EDU, German Business School a účastní se tak duálního podnikového vzdělávání ve Španělsku a aktivně přispívá k podpoře kvalitních pracovních míst mladých lidí.

Avantgardní dům, který dokonale zapadá do svého okolí

06/2020

Budovu od developerské společnosti Seniorland, navrženou v avantgardním stylu a v souladu s kritérii etického a zodpovědného stavitelství, skvěle doplňují umyvadlové, sprchové a kuchyňské baterie značky TRES.

Napouštěcí a vypouštěcí mechanismy pro WC

06/2020

TRES rozšířila katalog o kapitolu WC Systems. S mechanismy pro WC nádržku nyní nabízíme kvalitní a hospodárnou alternativu i v tomto segmentu, který má v koupelnách nezastupitelné místo.

Speciální baterie pro každý interiérový projekt

06/2020

Katalog TRES nabízí širokou škálu nejrozmanitějších produktů, v níž najdete svou efektní tečku za každým interiérovým projektem. Vždy se zřetelem k potřebám cílového uživatele, k umístění produktu a s vědomím nároků na jeho funkcionalitu. Ztvárněte prostředí, která překvapí – s designovou zvláštností každého výrobku.

Technologie a design bez fyzického kontaktu

05/2020

Bezdotyková umyvadlová baterie v sobě spojila ideální účinnost s výhodou snadného ovládání. Pramen vody se díky snímači infračervených paprsků spustí, aniž bychom se museli baterie dotknout. To je vyšší úroveň hygieny prostředí v doprovodu nižší spotřeby vody.

TRES rozšiřuje produktovou řadu kuchyňských baterií

05/2020

Každá kuchyně má vlastní styl, v němž se odráží životní názor a vkus majitelů. Jestliže máte zrovna teď chuť změnit svou kuchyni bez jakýchkoli stavebních úprav a vdechnout jí kosmopolitnější a vytříbený ráz, TRES právě rozšířila řadu svých kuchyňských baterií o nové modely.

Nová generace pevných hlavových sprch

05/2020

Představujeme vám novou generaci hlavových sprch od TRES. Konstrukce z nerezové oceli propůjčuje pevným hlavovým sprchám výrazně delší životnost a odolnost, chromovaný povrch z nich činí vhodný doplněk do každé koupelny.

Anti-Covid-19 ve 100% bezdotykovém provedení

05/2020

Elektronicky řízená umyvadlová baterie Basic od TRES vyniká snadným používáním, nižší spotřebou vody a plně bezdotykovým ovládáním. Představuje doporučované řešení pro veřejný sektor stejně jako pro domácnosti. Uplatnění elektroniky přispívá k vyšší úspornosti a činí ze spolehlivých vodovodních baterií vhodný výrobek, který se umí přizpůsobit každému prostředí.

Kompletní výbava koupelny s Canigó-tres. Ekoúčinnostní eso v rukávu TRES

05/2020

Řada Canigó-tres přináší kompletní výbavu vším podstatným pro vaši koupelnu. Umyvadlové a sprchové baterie v bezpočtu variant v čitelném designu, který se umí plně přizpůsobit interiéru, a s technologií, která vám umožní snížit spotřebu vody a energie.

Řadu Project-Tres doplnila úprava v metalické černé barvě

05/2020

Tres Grifería rozšířila paletu exkluzivních barev o speciální povrchovou úpravu v metalické černé. V segmentu, kde hlavní slovo mají trendy určující styl bytových interiérů, kde si prvenství získaly naprosto minimalistické architektonické projekty a zájem spotřebitelů neustále stoupá, je metalická černá nositelkou vytříbené elegance a sofistikovanosti.

Tres Grifería ohlašuje vylepšený systém montáže vodovodních baterií

04/2020

Společnost uvedla na trh podstatné vylepšení svého montážního systému vodovodních baterií. Zjednoduší práci instalatérům a uspoří jim 30 vteřin na každou baterii.

Termostatické baterie Canigó-tres pro hospodárnou spotřebu ve sprše

04/2020

Společnost TRES je specialista na výrobu termostatických sprchových souprav. Naše výrobky vtisknou koupelně charakter a uživateli poskytnou zážitek z dokonalého uvolnění pod blahodárným přívalem kapek. Proto jsme produktovou řadu Canigó-tres doplnili o termostatickou sadu. Rozšíření nabízených funkcí promění chvilku pod sprchou ve vytoužený okamžik dne.

Udržitelnější život v domácnosti s řadou Canigó-tres

03/2020

Čím dál více jsme přesvědčeni o tom, že zodpovědné používání vody v našich domácnostech je jedním z nejefektivnějších způsobů jak chránit naše životní prostředí.

7 výhod při instalaci chlorového filtru od TRES Grifería.

03/2020

Každým dnem přibývá domácností používajících vodu z vodovodu pro vaření a přímou spotřebu. V mnoha případech je možné zpozorovat ve vodě z vodovodní sítě nepříjemný zápach a příchuť,způsobené zvýšenou přítomností chloru ve vodovodní síti.

Série Canigó-tres nabízí moderní technologie s ohledem na přírodu

03/2020

Společnost TRES opatřila řadu Canigó-tres vlastnostmi, které zvyšují úsporu vody a energie za účelem omezení negativního vlivu použití baterií na životní prostředí a uvědomění uživatele o jeho každodenní odpovědnosti vůči němu.

Bidet versus toaletní sprcha Nové řešení do koupelny – toaletní sprcha TRES

03/2020

Větší komfort s toaletní sprchou. Praktickým řešením do koupelny je toaletní sprcha. Je možné ji diskrétně nainstalovat vedle toaletní mísy a bezpochyby je vhodnou alternativou pro získání prostoru bez nutnosti vzdát se výhod spojených s vodou při toaletě.

Cuadro-Tres, již před 10 lety společnost TRES navrhla dokonalost

01/2020

Cuadro-Tres a Cuadro Exclusive jsou dvě produktové řady, jež mají velký úspěch i poté, co od jejich vytvoření uběhla spousta let.

Base-Tres a Base-Tres Plus, designové základní produkty

01/2020

Tyto řady s jednoduchým designem byly navrženy a do detailu vypracovány tak, aby baterie poskytovaly vše základní, bez omezení nároků na kvalitu, a za dostupnou cenu. Jedná se o dvě řady zahrnující základní produkty k vybavení koupelny a kuchyně, navržené tak, aby nedošlo k žádným změnám kvality jejich součástí.

Shower Technology & Tres-Clasic, velmi překvapivá kombinace

01/2020

Kdo řekl, že klasika nemůže být moderní? Nejlepším příkladem a odpovědí na tuto otázku je systém Shower Technology použitý pro řadu Tres-Clasic.

Tres Grifería na Cersaie 2019

10/2019

Kdo se chce seznámit se žhavými novinkami a trendy v sektoru keramiky a koupelnového nábytku, pro toho je tu Cersaie – nejvýznamnější odvětvový mezinárodní veletrh. Cersaie se koná každý rok v italské Boloni. Zatím poslední ročník proběhl ve dnech 23. až 27. září a Tres Grifería se ho zúčastnila po boku společnosti Estil Gurú s řešením Block System. Systém termostatické podomítkové baterie pro sprchy přesvědčí designem a kvalitou.

Tres Grifería slaví 10 let svého showroomu (TTC)

03/2019

Showroom Tres Grifería má za sebou 10 let úspěšného života a 2 500 registrovaných návštěv (přes 16 000 osob). V těchto letech převzaly výstavní prostory i funkci střediska pro inovace a vzdělávání odborníků.

Zaměstnanci společnosti TRES jsou ve formě

02/2019

V neděli 16. prosince 2018 se skupina 13 běžkyň a běžců, zaměstnankyň a zaměstnanců skupiny TRES, zúčastnila a úspěšně dokončila 3. edici závodu „Santander Cursa de les Empreses“ v Barceloně. Závodilo se na 5 km a 10 km.

Proč společnost TRES nepoužívá označení CE na sanitárních bateriích?

02/2019

V Evropské unii není prodej sanitárních baterií upraven žádnou směrnicí ani společným nařízením a označení CE se na tento typ výrobků nevztahuje. V oblasti koupelnového vybavení existuje široká nabídka produktů s označením CE (toalety, vany, sprchové zástěny, umyvadla, sprchové kouty, dřezy, pisoáry, bidety), ale ty nezahrnují baterie.

Společnost TRES představuje nové provedení pro své hygienické sprchy

02/2019

Společnost TRES představuje novou řadu hygienických sprch pro toalety v provedení černá-mat, bílá-mat a ocel. Toto rozšíření kolekce o nejoblíbenější povrchové úpravy zvýrazňuje a zvyšuje atraktivitu produktů, a zároveň nabízí aktuálnější styl vybavení do koupelny.

Monoclasic od Tres: Vůbec nestárne!

05/2018

Klasika že je zastaralá? Řada Monoclasic značky Tres Grifería byla nově navržena, s malými estetickými změnami. Přitom si však udržuje svůj nezaměnitelný klasický design a oživuje původní tradiční hodnoty.

Strategický plán společnosti TRES pro nové talenty

05/2018

K zajištění potřeb společnosti TRES neváhalo oddělení lidských zdrojů vytvořit plán pro přijímání nových kvalifikovaných talentů, který se zaměřuje na digitální média, protože tradiční portály již nejsou tak účinné a digitalizace je dnes v naší společnosti značně zakořeněná

Volně stojící baterie vymyšlené hlavou

03/2018

Vodovodní baterie už nejsou pouhým koupelnovým doplňkem. Nové modely volně stojících baterií TRES hladce zapadají do stylu koupelny a stávají se tak, díky svým moderním, ležérním a elegantním liniím, jejími skutečnými protagonisty. Byly vymyšleny pro zdůraznění vany a oživení celé koupelny s úmyslem vytvořit intimní prostor na míru, s vlastní identitou.

Uznání za řízení kvality a služeb společnosti TRES Grifería

03/2018

Díky společnému úsilí a závazku všech profesionálů společnosti TRES můžeme rok za rokem udržovat naši úroveň a přizpůsobit se nové verzi norem 2015 týkající se „Systémů řízení kvality UNE-EN-ISO 9001“.

Project-Tres. Formule 1 štěstí

02/2018

Nová řada Project-Tres je velmi současná a elegantní a hodí se prakticky ke všem dekorativním stylům. Je chytrá, znovu nás spojí s duší TRES a povznese ji o třídu výš, do budoucnosti. Jedná se o řadu s širokou nabídkou provedení, například v bílé a matně černé, oceli a chromu.

Školní návštěva prostor společnosti TRES

01/2018

22. a 24. ledna mělo přibližně 70 třináctiletých žáků 2. ročníku střední školy Instituto Público Vall d’Arús z Vallirany možnost navštívit centrálu společnosti TRES Grifería.

Nový Ceník společnosti TRES. Nejužitečnější průvodce vodovodními bateriemi.

01/2018

Tres Grifería představuje nový Ceník 2018, který obsahuje nové jednopákové baterie s instalací na podlahu pro umyvadlo a vanu a také novou řadu Project-Tres. V případě řady Monoclasic byl vylepšen design a přidány produkty pozlacené pravým 24k zlatem.

TRES obnovuje svůj sociální akční program

01/2018

S cílem podpořit a rozšířit plán sociálního a pracovního zapojení soukromá nadace Fundación privada TRES obnovuje svou působnost díky nové smlouvě mezi společností TRES a nadací Fundación Mas Albornà.

Mezinárodní uznání pro produkty TRES

06/2017

Zjistěte, proč jsou design, technologie a hodnoty společnosti TRES uznávané v mezinárodním měřítku.