Používáme vlastní soubory cookies a cookies třetích stran, abychom mohli zlepšovat naše služby tím, že budeme přizpůsobovat váš přístup na naše webové stránky a provádět anonymní analýzy vašeho procházení.

Budete-li pokračovat v procházení, souhlasíte s jejich používáním.

Další informace získáte kliknutím ZDE

ZPRÁVY

Přemýšlíte, jakou baterii vybrat? Prohlédněte si katalog TRES naživo

11/2020

TRES TRAINING CENTER je showroom, který společnost TRES provozuje ve svém závodě nedaleko Barcelony a kde vystavuje velmi široký program svých výrobků. Ty si zde můžete prohlédnout, vyzkoušet, osahat.

Vodovodní baterie Study exclusive značky TRES, protagonista rekonstrukce v pořadu televize Decasa

11/2020

17. listopadu vysílala televizní stanice Decasa šestý díl pořadu Reforma y sé feliz (Rekonstrukce pro radost), v němž se součástí renovace staly vodovodní baterie řady Study exclusive v matné černé barvě, které z koupelny udělaly zcela nový prostor.

TRES. Příběh vynálezů a patentů, které vnesly ekologii do segmentu vodovodních baterií

11/2020

Za víc než 50 let existence uskutečnila společnost TRES řadu vynálezů. Způsobila s nimi zvrat ve vnímání baterií a v projektování koupelen

Přirozené denní světlo a vhodná dispozice. To jsou jména hlavních protagonistů domu kompletně vybaveného bateriemi TRES

11/2020

Praktické vodovodní baterie TRES posloužily k dotvarování interiérů a k vyřešení potřeb v nevšedním prostředí velkoryse prosvětleného objektu. Vznikl ve stávající stavební proluce.

Shower Technology Blue Edition od TRES, dokonalé řešení do hotelových koupelen

11/2020

Koupelny patří k místům, jež mají na spokojenost hotelových hostů největší vliv. Ve vnímání návštěvníka je koupelna přímým odrazem úrovně a kvality ubytovacího zařízení. Právě do těchto míst vnášejí produkty Shower Technology Blue Edition dotek exkluzivity – ve spojení s bezpečností, snadnou údržbou a výkony pro vyšší požitek ze sprchování.

Na stránkách TRES je spuštěn nový vyhledávač produktů

11/2020

TRES spustila na svých stránkách novou funkci. Svůj produkt s ní vyhledáte mnohem snadněji a vaše pátrání bude s pomocí výkonného vyhledávače podstatně přesnější a asertivnější. Filtry pro nastavení rozsahu vyhledávání se postarají, aby se vám zobrazily jen ty výrobky, které nejlépe odpovídají vašim potřebám.

Metalická černá barva od TRES zavládla mezi trendy interiérového designu

11/2020

Vodovodní baterie v černé metalické úpravě převzaly žezlo mezi trendy. Využití nacházejí v celé řadě prostředí a stylů. Prozradíme vám nejosvědčenější kombinace k modernizaci vaší koupelny.

Renovace, která spojuje vkus a potřeby 21. století

10/2020

Tento projekt kompletní renovace architektonického řešení a interiéru bytu, který se nachází v městské čtvrti Ensanche v Teruelu, se prezentuje otevřenými a světlými prostory s chromovanými vodovodními bateriemi minimalistických linií.

Shower Technology Blue Edition: Elektronická sprcha TRES na nové úrovni

10/2020

TRES vylepšila svou elektronickou inovaci a zařadila ji do dvoucestných sprchových souprav s dotykovým ovládáním. Na pohled se v Shower Technology Blue Edition možná nic nezměnilo, uvnitř každého produktu se však skrývají nové funkce. Pro vaši vyšší bezpečnost, účinnější úsporu vody a vyšší komfort při sprchování.

Elektronické dávkovače mýdla od TRES. A nemusíte se na toaletě ničeho dotýkat

10/2020

Bezdotykové dávkovače mýdla nabízejí mimořádně užitečnou volbu. Vyloučením fyzického kontaktu s povrchem zásadně zvyšují úroveň čistoty a hygieny. Když zabudovaný senzor zjistí blízkost rukou, dávkovač vám přesně odměří potřebné množství mýdla. Tomu se říká komfortní mytí.

Barevné kontrasty v eklektickém interiéru

10/2020

Ať zařizujete koupelnu nebo kuchyni, vodovodní baterie mají na ztvárnění vašeho osobního stylu mimořádný podíl. Pokud jste se rozhodli pro eklektický styl a přejete si umocnit jeho odlišnost, pak určitě sáhněte k živým barvám. Potřebný efekt vám pomůže vytvořit protiklad mezi odstíny nábytku a barvou vodovodních baterií či doplňků.

TRES na sociálních sítích

10/2020

Být svým zákazníkům nablízku. To je to, na čem nám v TRES záleží. Proto ke komunikaci s klienty využíváme řadu kanálů a naše profily najdete na hlavních sociálních sítích a digitálních platformách – Instagram, Facebook, YouTube, Houzz nebo Archello. Odhalíme vám, jaké obsahy zde na vás čekají.

TRES sází na regionální výrobu v zájmu vyšší kvality a vyšší úrovně služeb

10/2020

Pro značku i pro spotřebitele je sázka na regionální výrobu způsobem, jak aktivovat místní hospodářství a využívat z toho plynoucích výhod. Jejich přínos pro region i značku je bezprostřednější.

Barvy TRES pro dětské koupelny

10/2020

V bytech s několika koupelnami bývá jedna z koupelen často vyhrazena pro nejmenší příslušníky rodiny. Poradíme vám, jaké vybavení pro dětskou koupelnu volit a jak vytipovat ty nejvhodnější vodovodní baterie.

Baterie TRES pro odpovědnou spotřebu vody

09/2020

Jako průkopnický podnik zařadila společnost TRES do svých armatur řadu systémů k úspoře vody a energie. Zákazníkům pomáhají účinně snižovat spotřebu. Představujeme vám systémy Cold-tres a Tres-duo pro pákové baterie do koupelny a kuchyně.

TRES přichází s katalogem Select 2020. V mimořádné edici se předvedou exkluzivní povrchové úpravy naší značky

09/2020

Hlavním protagonistou katalogu se staly speciální povrchové úpravy TRES pro vodovodní baterie. Pro přehlídku nejatraktivnějších linií značky jsme jako dějiště zvolili inspirativní fotografie z nejmodernějších interiérů. Katalog vás jako nepostradatelný asistent provede sortimentem TRES.

Baterie TRES na jednu vodu zajistí svou koncepcí jednodušší a praktičtější přístup k vodě

09/2020

Baterie na jednu vodu nabízejí uživateli studenou nebo předem smíšenou vodu. Jako užitečný výbavový prvek jsou ideální volbou pro veřejná i soukromá zařízení, např. pro malé a veřejné toalety, kuchyňské přípravny, bary, laboratoře, terasy a zahrady, kde oceníte jejich komfortní a rychlé ovládání.

Proč jsou bazénové sprchy TRES vyrobeny z nerezové oceli třídy 316?

09/2020

Nedávno TRES zařadila do svého katalogu čtyři nové bazénové sprchy. K jejich výrobě je použita kvalitní nerezová ocel. Právě tento konstrukční materiál, nerezová ocel třídy 316, se postaral o jejich vhodnost k uplatnění v exteriéru. O to, jaké jsou přínosy této oceli, se s vámi rádi podělíme.

Matné zlato od TRES v návrhu interiérů

09/2020

Povrchové úpravy v kovu nás odjakživa oslovovaly svým osobitým leskem a nezaměnitelným odstínem, který lze snadno kombinovat. Každému prostředí dokáží vtisknout jedinečný charakter. Jedním ze současných trendů jsou povrchy v matném zlatu. S nimi vstoupí do vašeho interiéru přirozenost a s ní i dlouhá řada možností.

Baterie přesně pro vaši kuchyni

08/2020

Správná dřezová baterie musí dávat odezvu na potřeby toho, kdo ji používá den co den. Naštěstí existuje celá řada možností, jak vnést do vašeho každodenního úsilí v kuchyni podstatně vyšší komfort. Bateriemi, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Víc prostoru a designovější řešení – podomítkové baterie k umyvadlům od TRES

07/2020

Použití podomítkových baterií s instalací na stěnu patří k trendům v designu umyvadlových zón, kde nahrazuje baterie na umyvadlo. Přinese vám stejné výsledky, ale s vyšší dávkou originality. Ať stavíte novou koupelnu nebo renovujete, umyvadlová baterie v nástěnném podomítkovém provedení stojí vždy za zvážení.

Umyvadlové baterie řady Canigó-tres Plus nabízejí speciální výšku pro všechny designové styly

07/2020

Řada Canigó-tres Plus nabízí široký výběr umyvadlových vodovodních baterií v nejrůznějších designových stylech, jaké lze na trhu najít. Včetně ekologické verze pro stejný komfort, ale bez zbytečného plýtvání vodou.

Než se vnoříte do vody bazénu i po vykoupání, dopřejte si osvěžení pod venkovní sprchou TRES

07/2020

TRES zařadila do svého katalogu dvě nové nerezové sprchy k bazénu. Oba modely přispívají k lepšímu zdraví koupajících se, chrání je a zvyšují hygienu v místě koupání.

Rozhodněte sami, kolik výstupů vody má mít vaše podomítková baterie ke sprše od TRES

07/2020

Jednopákové sprchové baterie značky TRES se vyznačují designem, který se přizpůsobí, a množstvím možností. Přesvědčí vás svou jednoduchostí, snadnou instalací, funkčností, komfortním ovládáním z jediného místa a co víc, skvěle odolávají stárnutí. Podomítkové modely jsou dostupné ve dvou a třícestném provedení. Představíme vám přednosti každého z nich.

Společnost TRES rozšiřuje svůj katalog o řadu Canigó-tres Plus pro udržitelnou koupelnu

07/2020

Vodovodní baterie řady Canigó-tres Plus nabízejí funkce, které přispívají k úspoře vody a energie. Pomáhají proměnit každou koupelnu v udržitelný prostor pro ty, kdo chtějí vnést ekologickou odpovědnost i do svých domovů.

Speciální povrchové úpravy, které určují prostor

07/2020

Speciální povrchové úpravy vodovodních armatur pomáhají přeměnit vaše prostředí, zdůraznit jeho osobní styl a ozvláštnit ho. Představujeme vám velmi praktického průvodce, který vám pomůže zvolit nejvhodnější povrchovou úpravu pro každý styl. Naleznete v něm inspiraci ke ztvárnění svých nejunikátnějších projektů.

TRES poskytne bezplatně vodovodní armatury k vybavení rezidenčního střediska Sant Sebastià pro osoby s mentálním postižením

06/2020

TRES spolupracuje s nadací Fundació Via Assistencial. Cílem je poskytnout všechny potřebné vodovodní armatury do nově budovaného rezidenčního střediska v Barceloně.

Jak vybrat sprchovou soupravu do vaší sprchy?

06/2020

Pokud se zrovna připravujete na přestavbu bytu nebo jste se rozhodli vyměnit koupelnové baterie za nové a výkonnější, v TRES vám nabídneme několik dobrých tipů. S nimi získáte to nejlepší řešení k modernizaci své koupelny či sprchy.

Všeobjímající zážitek z velkoformátové hlavové sprchy

06/2020

Uvolnění a dokonalý zážitek. Těmito pojmy se řídí designéři při navrhování produktů TRES do koupelen. Hlavové sprchy pomáhají navodit požitek z chvíle pod sprchou, ať se rozhodnete pro jakýkoli z modelů.

Společnost TRES podporuje prostřednictvím systému duálního vzdělávání kvalitní pracovní místa pro mladé lidi

06/2020

TRES je již 5 let jednou ze společností spolupracujících s feda EDU, German Business School a účastní se tak duálního podnikového vzdělávání ve Španělsku a aktivně přispívá k podpoře kvalitních pracovních míst mladých lidí.

Avantgardní dům, který dokonale zapadá do svého okolí

06/2020

Budovu od developerské společnosti Seniorland, navrženou v avantgardním stylu a v souladu s kritérii etického a zodpovědného stavitelství, skvěle doplňují umyvadlové, sprchové a kuchyňské baterie značky TRES.

Napouštěcí a vypouštěcí mechanismy pro WC

06/2020

TRES rozšířila katalog o kapitolu WC Systems. S mechanismy pro WC nádržku nyní nabízíme kvalitní a hospodárnou alternativu i v tomto segmentu, který má v koupelnách nezastupitelné místo.

Speciální baterie pro každý interiérový projekt

06/2020

Katalog TRES nabízí širokou škálu nejrozmanitějších produktů, v níž najdete svou efektní tečku za každým interiérovým projektem. Vždy se zřetelem k potřebám cílového uživatele, k umístění produktu a s vědomím nároků na jeho funkcionalitu. Ztvárněte prostředí, která překvapí – s designovou zvláštností každého výrobku.

Technologie a design bez fyzického kontaktu

05/2020

Bezdotyková umyvadlová baterie v sobě spojila ideální účinnost s výhodou snadného ovládání. Pramen vody se díky snímači infračervených paprsků spustí, aniž bychom se museli baterie dotknout. To je vyšší úroveň hygieny prostředí v doprovodu nižší spotřeby vody.

TRES rozšiřuje produktovou řadu kuchyňských baterií

05/2020

Každá kuchyně má vlastní styl, v němž se odráží životní názor a vkus majitelů. Jestliže máte zrovna teď chuť změnit svou kuchyni bez jakýchkoli stavebních úprav a vdechnout jí kosmopolitnější a vytříbený ráz, TRES právě rozšířila řadu svých kuchyňských baterií o nové modely.

Nová generace pevných hlavových sprch

05/2020

Představujeme vám novou generaci hlavových sprch od TRES. Konstrukce z nerezové oceli propůjčuje pevným hlavovým sprchám výrazně delší životnost a odolnost, chromovaný povrch z nich činí vhodný doplněk do každé koupelny.

Anti-Covid-19 ve 100% bezdotykovém provedení

05/2020

Elektronicky řízená umyvadlová baterie Basic od TRES vyniká snadným používáním, nižší spotřebou vody a plně bezdotykovým ovládáním. Představuje doporučované řešení pro veřejný sektor stejně jako pro domácnosti. Uplatnění elektroniky přispívá k vyšší úspornosti a činí ze spolehlivých vodovodních baterií vhodný výrobek, který se umí přizpůsobit každému prostředí.

Kompletní výbava koupelny s Canigó-tres. Ekoúčinnostní eso v rukávu TRES

05/2020

Řada Canigó-tres přináší kompletní výbavu vším podstatným pro vaši koupelnu. Umyvadlové a sprchové baterie v bezpočtu variant v čitelném designu, který se umí plně přizpůsobit interiéru, a s technologií, která vám umožní snížit spotřebu vody a energie.

Řadu Project-Tres doplnila úprava v metalické černé barvě

05/2020

Tres Grifería rozšířila paletu exkluzivních barev o speciální povrchovou úpravu v metalické černé. V segmentu, kde hlavní slovo mají trendy určující styl bytových interiérů, kde si prvenství získaly naprosto minimalistické architektonické projekty a zájem spotřebitelů neustále stoupá, je metalická černá nositelkou vytříbené elegance a sofistikovanosti.

Tres Grifería ohlašuje vylepšený systém montáže vodovodních baterií

04/2020

Společnost uvedla na trh podstatné vylepšení svého montážního systému vodovodních baterií. Zjednoduší práci instalatérům a uspoří jim 30 vteřin na každou baterii.

Termostatické baterie Canigó-tres pro hospodárnou spotřebu ve sprše

04/2020

Společnost TRES je specialista na výrobu termostatických sprchových souprav. Naše výrobky vtisknou koupelně charakter a uživateli poskytnou zážitek z dokonalého uvolnění pod blahodárným přívalem kapek. Proto jsme produktovou řadu Canigó-tres doplnili o termostatickou sadu. Rozšíření nabízených funkcí promění chvilku pod sprchou ve vytoužený okamžik dne.

Udržitelnější život v domácnosti s řadou Canigó-tres

03/2020

Čím dál více jsme přesvědčeni o tom, že zodpovědné používání vody v našich domácnostech je jedním z nejefektivnějších způsobů jak chránit naše životní prostředí.

7 výhod při instalaci chlorového filtru od TRES Grifería.

03/2020

Každým dnem přibývá domácností používajících vodu z vodovodu pro vaření a přímou spotřebu. V mnoha případech je možné zpozorovat ve vodě z vodovodní sítě nepříjemný zápach a příchuť,způsobené zvýšenou přítomností chloru ve vodovodní síti.

Série Canigó-tres nabízí moderní technologie s ohledem na přírodu

03/2020

Společnost TRES opatřila řadu Canigó-tres vlastnostmi, které zvyšují úsporu vody a energie za účelem omezení negativního vlivu použití baterií na životní prostředí a uvědomění uživatele o jeho každodenní odpovědnosti vůči němu.

Bidet versus toaletní sprcha Nové řešení do koupelny – toaletní sprcha TRES

03/2020

Větší komfort s toaletní sprchou. Praktickým řešením do koupelny je toaletní sprcha. Je možné ji diskrétně nainstalovat vedle toaletní mísy a bezpochyby je vhodnou alternativou pro získání prostoru bez nutnosti vzdát se výhod spojených s vodou při toaletě.

Cuadro-Tres, již před 10 lety společnost TRES navrhla dokonalost

01/2020

Cuadro-Tres a Cuadro Exclusive jsou dvě produktové řady, jež mají velký úspěch i poté, co od jejich vytvoření uběhla spousta let.

Base-Tres a Base-Tres Plus, designové základní produkty

01/2020

Tyto řady s jednoduchým designem byly navrženy a do detailu vypracovány tak, aby baterie poskytovaly vše základní, bez omezení nároků na kvalitu, a za dostupnou cenu. Jedná se o dvě řady zahrnující základní produkty k vybavení koupelny a kuchyně, navržené tak, aby nedošlo k žádným změnám kvality jejich součástí.

Shower Technology & Tres-Clasic, velmi překvapivá kombinace

01/2020

Kdo řekl, že klasika nemůže být moderní? Nejlepším příkladem a odpovědí na tuto otázku je systém Shower Technology použitý pro řadu Tres-Clasic.

Tres Grifería na Cersaie 2019

10/2019

Kdo se chce seznámit se žhavými novinkami a trendy v sektoru keramiky a koupelnového nábytku, pro toho je tu Cersaie – nejvýznamnější odvětvový mezinárodní veletrh. Cersaie se koná každý rok v italské Boloni. Zatím poslední ročník proběhl ve dnech 23. až 27. září a Tres Grifería se ho zúčastnila po boku společnosti Estil Gurú s řešením Block System. Systém termostatické podomítkové baterie pro sprchy přesvědčí designem a kvalitou.

Tres Grifería slaví 10 let svého showroomu (TTC)

03/2019

Showroom Tres Grifería má za sebou 10 let úspěšného života a 2 500 registrovaných návštěv (přes 16 000 osob). V těchto letech převzaly výstavní prostory i funkci střediska pro inovace a vzdělávání odborníků.

Zaměstnanci společnosti TRES jsou ve formě

02/2019

V neděli 16. prosince 2018 se skupina 13 běžkyň a běžců, zaměstnankyň a zaměstnanců skupiny TRES, zúčastnila a úspěšně dokončila 3. edici závodu „Santander Cursa de les Empreses“ v Barceloně. Závodilo se na 5 km a 10 km.

Proč společnost TRES nepoužívá označení CE na sanitárních bateriích?

02/2019

V Evropské unii není prodej sanitárních baterií upraven žádnou směrnicí ani společným nařízením a označení CE se na tento typ výrobků nevztahuje. V oblasti koupelnového vybavení existuje široká nabídka produktů s označením CE (toalety, vany, sprchové zástěny, umyvadla, sprchové kouty, dřezy, pisoáry, bidety), ale ty nezahrnují baterie.

Společnost TRES představuje nové provedení pro své hygienické sprchy

02/2019

Společnost TRES představuje novou řadu hygienických sprch pro toalety v provedení černá-mat, bílá-mat a ocel. Toto rozšíření kolekce o nejoblíbenější povrchové úpravy zvýrazňuje a zvyšuje atraktivitu produktů, a zároveň nabízí aktuálnější styl vybavení do koupelny.

Monoclasic od Tres: Vůbec nestárne!

05/2018

Klasika že je zastaralá? Řada Monoclasic značky Tres Grifería byla nově navržena, s malými estetickými změnami. Přitom si však udržuje svůj nezaměnitelný klasický design a oživuje původní tradiční hodnoty.

Strategický plán společnosti TRES pro nové talenty

05/2018

K zajištění potřeb společnosti TRES neváhalo oddělení lidských zdrojů vytvořit plán pro přijímání nových kvalifikovaných talentů, který se zaměřuje na digitální média, protože tradiční portály již nejsou tak účinné a digitalizace je dnes v naší společnosti značně zakořeněná

Volně stojící baterie vymyšlené hlavou

03/2018

Vodovodní baterie už nejsou pouhým koupelnovým doplňkem. Nové modely volně stojících baterií TRES hladce zapadají do stylu koupelny a stávají se tak, díky svým moderním, ležérním a elegantním liniím, jejími skutečnými protagonisty. Byly vymyšleny pro zdůraznění vany a oživení celé koupelny s úmyslem vytvořit intimní prostor na míru, s vlastní identitou.

Uznání za řízení kvality a služeb společnosti TRES Grifería

03/2018

Díky společnému úsilí a závazku všech profesionálů společnosti TRES můžeme rok za rokem udržovat naši úroveň a přizpůsobit se nové verzi norem 2015 týkající se „Systémů řízení kvality UNE-EN-ISO 9001“.

Project-Tres. Formule 1 štěstí

02/2018

Nová řada Project-Tres je velmi současná a elegantní a hodí se prakticky ke všem dekorativním stylům. Je chytrá, znovu nás spojí s duší TRES a povznese ji o třídu výš, do budoucnosti. Jedná se o řadu s širokou nabídkou provedení, například v bílé a matně černé, oceli a chromu.

Školní návštěva prostor společnosti TRES

01/2018

22. a 24. ledna mělo přibližně 70 třináctiletých žáků 2. ročníku střední školy Instituto Público Vall d’Arús z Vallirany možnost navštívit centrálu společnosti TRES Grifería.

Nový Ceník společnosti TRES. Nejužitečnější průvodce vodovodními bateriemi.

01/2018

Tres Grifería představuje nový Ceník 2018, který obsahuje nové jednopákové baterie s instalací na podlahu pro umyvadlo a vanu a také novou řadu Project-Tres. V případě řady Monoclasic byl vylepšen design a přidány produkty pozlacené pravým 24k zlatem.

TRES obnovuje svůj sociální akční program

01/2018

S cílem podpořit a rozšířit plán sociálního a pracovního zapojení soukromá nadace Fundación privada TRES obnovuje svou působnost díky nové smlouvě mezi společností TRES a nadací Fundación Mas Albornà.

Mezinárodní uznání pro produkty TRES

06/2017

Zjistěte, proč jsou design, technologie a hodnoty společnosti TRES uznávané v mezinárodním měřítku.