Technologia elektroniczna

Elektroniczna bateria charakteryzuje się łatwością obsługi, niższym zużyciem wody i brakiem fizycznego kontaktu, zachowując czystą przestrzeń. Działanie jest proste: poprzez czujniki podczerwieni aktywujemy i dezaktywujemy kran pozwalając nie zużywać więcej wody niż to konieczne.
Technologia elektroniczna
Umywalki
Umywalki
Baterie do umywalek nablatowych lub wpuszczanych w blat, ścienne lub do zabudowy, o różnych wysokościach w zależności od umywalki.
Dozowniki mydła
Dozowniki mydła
Elektroniczne dozowniki mydła są niezwykle przydatne, ponieważ są znacznie czystsze i bardziej higieniczne, gdyż nie ma fizycznego kontaktu.
Czujniki WC
Czujniki WC
Aktywacja ruchowa spłukiwania toalety pozwala na korzystanie z baterii bez kontaktu z armaturą, co czyni ją całkowicie higieniczną, ponieważ pomaga utrzymać ją w czystości od odcisków palców lub rozbryzgów wody i zapobiega ewentualnemu przenoszeniu zarazków lub chorób.
Bateria kuchenna elektroniczna
Bateria kuchenna elektroniczna
Baterie kuchenne posiadają boczny uchwyt do regulacji temperatury oraz czujnik do włączania i wyłączania kranu, co pozwala na cyrkulację wody bez konieczności stałego kontaktu z czujnikiem.